Arrow
Arrow
Slider
کد پرونده: 1757815
مشخصات شهید
نام شهید

حسین نادری

حسین
نام پدر

اکبر

تاریخ تولد

1347 شهیدانی که در این سال متولد شده اند

تاریخ شهادت

شهیدانی که در این تاریخ شهید شده اند

محل دفن شهید

قطعه ردیف قبر
رسته

Directory

زندگی نامه

زندگینامه

حسین نادری چهارمین فرزند خانواده بود، از همان کودکی در فضایی که معطر به عطردل انگیز نام حسین ابن علی (ع) و مجالس روضه خوانی بود رشد وپرورش یافت.روحیه خلاقیت و ابتکار او بارز ومشخص بود.

درسال 1362 در سن 15 سالگی به صورت بسیجی وارد جنگ  و در گردانهای رزمی سازماندهی شد و بعد وارد سازمان ادوات گردید و در مسئولیتهای مختلف انجام وظیفه نمود وسپس درتیپ ادوات به عنوان جانشین عملیات تیپ  و بعد به عنوان فرمانده گردان 416 نقش های ارزنده ای ایفا کرد. او جوانترین فرمانده گردان و لشکر 41 ثارا... بود وبه عنوان یکی از  فرماندهان مبتکر جنگ شناخته می شد اما تقدیر الهی آن چنان بودکه این فرمانده جوان و لایق در اوج شایستگی در منطقه شلمچه به شهادت برسد.

خاطرات

دست نوشته ها

وصیت نامه

فرازی از وصیت نامه شهید

من بارها و بارها وصیت نامه نوشته ام اما هر بار سرافکنده برگشته ام . البته اطمینان دارم که مصلحت خداوند در این عمل است وامروز بار دیگر به خاطر یک سری مسائل که دشمن بوجود آورده چند سطری می نویسم .

شما را  به وحدت وتقوا سفارش میکنم ، از شما می خواهم کارهای ناپسند را ترک کنید. دل خانواده های شهداء راجریحه دار نکنید و بدانید  اگر پیرو راه  شهداء نباشید در وادی قیامت همین شهداء که  زیرتابوت آنها را گرفته و تشییع کرده ایداز سر شما نمی گذرند شما را به این خونهای پاک قسم می دهم  که پیروخط امام باشید که خط خدا و پیامبر است. و پشتیبانی از ولایت فقیه واتحاد شما شکننده شیاطین است و تفرقه و دو دستگی  یاری شیاطین است.

  • حسین
1367">
سفارش پروژه برنامه نویسی