Arrow
Arrow
Slider
کد پرونده: 1720563
مشخصات شهید
نام شهید

خدابخش ملک محمدی

خدابخش
نام پدر

جعفر

تاریخ تولد

شهیدانی که در این سال متولد شده اند

تاریخ شهادت

شهیدانی که در این تاریخ شهید شده اند

محل دفن شهید

قطعه ردیف قبر
رسته

Directory

زندگی نامه

خاطرات

دست نوشته ها

بسم الله الرحمن الرحیم
حضور محترم خدمت پدر بزرگوارم سلام:
امیدوارم که این سلام گرم مرا که از فرسنگها دور و از درون قلبم سرچشمه می گیرد بپذیری و در گوشه ای از قلب پر مهر و محبت خود جایگزین سازی. پس از تقدیم عرض سلام ، سلامتی آن وجود مبارکتان را از درگاه ایزد متعاال خواهانم و امیدوارم که از تمامی ناراحتی ها و دردها نجات و شفای کامل پیدا کرده باشید. پدرجانم اگر جویای احوال فرزند حقیر خود خدابخش ملک محمدی باشید، حالم خوب است و هیچگونه ناراحتی ندارم . پدرجان من از روز شنبه 63/6/23برای آموزش قایق رانی هر روز تا ظهر از پایگاه به لب دریا رفته و در آنجا آموزش شنا و قایق رانی را به ما می آموزند و نیز احتمال دارد بعد از 15 روز آموزش برای انجام مأموریت یا به آبادان و یا جزیره مجنون برویم که مدت مأموریت نیز بیشتر از یک ماه و کمتر از 25 روز نخواهد بود و بعد از آن به مرخصی خواهم آمد از بابت من نگران نباشید ، حالم بسیار خوب است.
خدمت مادر مهربانم سلام ، امیدوارم که حالتان خوب باشد و هیچگونه ناراحتی نداشته باشد . مادرجان از بابت من هیچ ناراحت نباشید چون در ارتش جبهه اسم دارد ولی از پایگاه شهر هم کمتر خطر در آن است. خلاصه بطوری که مدت 4 سال در جنگ که این پایگاه دریایی در همین منطقه ای که ما خدمت می کنیم مشغول کار است و در این مدت فقط یک شهید داده است .
مادرجان از بابت پول در یک نامه برای شما نوشته بودم ولی نه تنها پول برای من نفرستاده اید ، بلکه جواب نامه ای نیز برایم نیامده، فکر می کنم هر چقدر من بی قید باشم ولی باز هم سربازم و دور از تمام اقوام و بستگان. شما فکر کنید که ؟؟؟ سربازی چون من تنها در یک منطقه بدون دوست آشنا  نبوده و تنها چیزی که می تواند مرا از فکر و ناراحتی در آورد و سرگرم کند می تواند نامه های پی در پی شما باشد از نوشتن نامه کوتاهی نکنید.
ضمنا نامه هایی که می فرستید حتما سفارشی کنید.
پشت پاکت این کلمه را بنویسید: ملاحظه فرمایید%

وصیت نامه

  • خدابخش
1363">
سفارش پروژه برنامه نویسی