Arrow
Arrow
Slider
کد پرونده: 1807377
مشخصات شهید
نام شهید

حسین نیکویی

حسین
نام پدر

شنبه

تاریخ تولد

شهیدانی که در این سال متولد شده اند

تاریخ شهادت

شهیدانی که در این تاریخ شهید شده اند

محل دفن شهید

قطعه ردیف قبر
رسته

Directory

زندگی نامه

خاطرات

دست نوشته ها

وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

«ما همه از آن خدا هستیم و بازگشت ما بسوی اوست»

انما هذه الحیوه الدنیا متاع و ان الاخره هی دارالقرار

سلام بر تمام مسلمین و مؤمنین، بر شهدای به خون خفته به کسانیکه در راه خدا جهاد می کنند و الحق که پیروزند..»

پدر، مادر، برادر، خواهر، دوستان، رفقا و آشنایان عزیز ، امت غیور و رزمنده ایران، حال که برای سرنگونی رژیم بعث خونخوار و برای برقراری حکومت عدل اسلامی به جهاد با کفار برخواسته ایم از خدا می خواهم توان پیروزی را در این راه به ماها بدهد و ما به امید خدا قدم برداشته ایم و در این راه پیش می رویم بسوی او. آن زیباترین و آن مهربانترین. اوست که هدایتم نمود و توفیق جهاد در راه خودش عنایت کرد و انشاالله توفیق شهادت را نصیبم می کند.

برادرانم آری کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا

در هر کربلایی حسین وجود دارد و حسین امروز امام امت خمینی عزیز است. و دومین خواست و وصیت ما به شما اینکه این امام عزیز را یاری کنید که خدا را یاری کرده اید. نهضتهای حسینی و خمینی ثابت کرده که تنها راه کمال و سعادت انسان کشته شدن در راه خداست و پیامم به برادران عزیزی که براثر چیزی از من رنجیده اند این است که آنها را به خدا قسم می دهم که به بزرگواری خودشان مرا ببخشند و عفو کنند. و خواهران مهربان و انقلابی امیدوارم شما با حجابتان دهان یاوه گویان را به خاک بمالید تا نتوانند بار دیگر بر ما مسلط شوند.

پدر و مادر عزیزم از اینکه حس می کردم در یگانی راحت قرار گیرم و در سنگر نباشم، غمگین بودم. من نمی توانستم به خود بقبولانم که برادران خودم در مرزها شهید شوند و من هر روز شاهد این باشم که تعدادی کشته یا زخمی شوند. پدر و مادر داغدارم چگونه من می توانستم مشاهده کنم که هر روز عده ای از بهترین جوانان ما کشته شوند و من به کارهای روزمره مشغول باشم می دانم که از ؟؟؟

  • حسین
1365">
سفارش پروژه برنامه نویسی