آیت الله حسینی نژاد برفوئیه

نــام :
آیت الله
نـام خـانوادگـی :
حسینی نژاد برفوئیه
نـام پـدر :
محمد
تـاریخ تـولـد :
1343
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحیم
به نام خدای در هم کوبنده کاخ عنکبوت مبنای فساد آشیانی ظلمانی به نام خدای یاری دهنده مظلومان درود……پیروان پاک شهیدان راه حق و فضیلت و درود و سلام بر تو ای امام بزرگوار ای خصم اهریمنان- ای یار مستضعفان ای قاعد بزرگ ای زعیم عالیقدر ای امام- ای مادر- ای پدر- برادر- خواهر و ای دوستان و آشنایانی که در این موقعیت حساس انقلاب اسلامی ایران به خصوص خاک پاک  پر ارزش وطنمان زیر پای وحشی های هجوم آورنده حذب بعث عراق و امپریالیسم آمریکا- سوسیال امپریالیسم شوروی- صهیونیسم اسرائیل و ارتجاع کشور های عربی قرار گرفته است وظیفه ما جوانان است که از مرزهای کشورمان دفاع کنیم تا دیگران در  اخل خاکان آسوده باشند: ای مادر مهربانم من چندین بار وظیفه ام بود که شما را در جریان کارم بگذارم ولی متأسفانه شما جواب منفی به من دادید،من هم تحمل کردم ولی از این ساعت که دارم وصیت نامه را می نویسم توانستم صبر کنم ولی دیگر صبرم به سر رسیده و دیگر تحمل این را ندارم که عده ای بیگانه در کشور ما خاک کشور مارا زیر چکمه های خود لگدکوب کنند.و من وظیفه خود را دانستم که به جبهه بروم وظیفه شرعی و اسلامی و میهنی خود را به انجام برسانم.
مادر جان مگر خون من از خون جوانانی که هر روز در جبهه ها خبر شهادتتشان را برایما می رسانند رنگین تر است. مادر جان من می روم جبهه و از تو یک خواهش دارم و امیدوارم که مرا ببخشی و از برای جبهه رفتن من راضی باشی و برای من و دیگر رزمندگان اسلام دعای خیر کنی ، مادر جان اگر تو از دست من ناراحت باشی روح من ناراحت است و تنها کاری که تو می توانی بکنی آن است که برایم دعا کنی و از دستم راضی باشی و ای خواهر و براد مهربانم اگر من  رفتم شما کار….. کنید، برادر جان عباس اگر من رفتم ….. را به تو می سپارم و امیدوارم به خوبی خوب از او مواظبت به عمل آورید.
ای مادر جان تنها  آرزوی من این است که در راه دین، در راه حقیقت در راه خدا در راه امام حسین (ع) جان بسپارم و شهادت قله رفیعی است که هر کسی لیاقت رسیدن به آن را ندارد.
و اگر من رفتم هیچ گونه دلم نمی خواهد برایم اشک بریزید باید افتخار کنید که چنین نعمتی نصیب من شده است و تنها حرف من این است که تو ایمادر از دست من راضی باشی تا روح من راحت باشد و خواهشم این است که به دوستان و آشنایانم اطلاع بدهید از جانب من  که به  عنوان برادر کوچک نصیحتی دارم نسبت به آنها که این دوروز عمر خود را بیهوده هدر ندهند، بروید یک خدمت کوچک حتی اگر شده برای انقلاب اسلامی و وطن عزیز و گرامیمان ایران انجام دهید تا خداوند حق تعالی شمارا پاداشی نیک عطا فرماید و برای کسانی که شهادت را می پذیرندخداوند منان پاداشی به بهشت ارج داده است به امید وفقیت اسلام بر کفر و پیروزی فرزندان اسلام بر کافران.
وسلام علی من التبع الهدی
سوم محرم
آیت الله حسینی نژاد
60/8/9

بیوگرافی

بيستم بهمن 1343 ، در روستاي خورند از توابع شهرستان راور به دنيا آمد. پدرش محمد، كشاورز بود و مادرش خورشيد نام داشت. تا پايان دوره راهنمايي درس خواند. به عنوان بسيجي در جبهه حضور يافت. دوم فروردين 1361 ، در كرخه نور بر اثر اصابت تركش به شهادت رسيد. مزار وي در گلزار شهداي زادگاهش واقع است.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1361/01/02
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
کرخه نور
عـملیـات :
فتح المبین
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

راورشهیدها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *