ابوالحسن شمسی

نــام :
ابوالحسن
نـام خـانوادگـی :
شمسی
نـام پـدر :
حسن
تـاریخ تـولـد :
1334
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسمه تعالی

به نام پروردگاری که روح را در جسمم دمید و آنگاه که عهدش فرا رسید روحم بسوی او پرواز کرد سلام بر مهدی موعود و سلام به رهبر کبیر انقلاب و درود بر تمام شهدای صدر اسلام تا شهدای جنگ تحمیلی عراق بر علیه ایران چه سعادتمندند آنانکه عمری را در خدمت به اسلام و مسلمین بگذرانند و در آخر عمر فانی به فیض عظیمی که دلباختگان به لقاء  ا… آرزو می کنند نایل آیند و چه سعادتمند و بلند اخترند آنانکه درطول زندگی خود کمر همت به تهذیب نفس و جهاد اکبر بسته زیرا انسان تاجهاد با نفس نکند نمیتواند زندگی خود رااز آلودگی ها پاک  سازد و در جهاد اصغر که جهاد با کفار میباشد شرکت کند چه خوشبختند آنانکه پایان عمر خود را در راه هدف الهی با سرافرازی به خیل شهدای درراه حق و فضیلت پیوسته ؟؟؟ امت حزب الله ایران بیایید قدراین چنین نعمتهای بزرگکه خداوند نصیب ماک رده بدانید و بگذارید این شخصیت های بزرگ که عمری در راه اسلام و مسلمین قدم برداشته اند .به آسانی از میان ما بروند زیرا بااز بین رفتن چنین عزیزانی مانند آیت الله دستغیب و آیت الله مدنی وآیت الله صدوقی و آیت الله اشرفی اصفهانی دنیا به ضلالت کشیده می شود و عذاب خداوند به آن مردم نازل خواهد شد پس امت شهید پرور از دین اسلام عزیز پاسداری کنید زیرا اسلام است که به ما درس عبرت می دهد و تنها حامی مستضعفین می باشند و ما باید در این مرحله حساس که تمام جنایتکاران شرق و غرب دشمن حکومت اسلامی می باشند اتحاد خود را حفظ کنیم و نگذاریم که این منافقین از خدا بی خبر درما رخنه کنند و این تلاشهای ثمره های انقلاب را از ما بیگرند و همیشه دعایمان این باشد که خداوند عمر رهبر کبیر انقلاب زیاد کند وهر چه زودتر ریشه منافقان را از بیخ برکنند و پرچم اسلام را در تمام جهان برافراشته سازد.
و پرچم اسلام را در تمام جهان برافراشته سازد این در این عصر جاهلیت و تاریک مظلومند و اتکال بتو ای خدای کریم هیچ پناهی ندارند و از پیشگاه عظمت تویاری و استمداد می طلبند ودر راه حق براه خود ادامه می دهند و از منافقین کوردل و کفاربعثیون هیچ  هراس بخود راه نمی دهند و بانیروی ایمان به الله آنان را از پهنه گیتی محو و نابود خواهند کرد. در پایان وصیتمن به پدر و مادر عزیزم این است که اگر خداوند شهادت نصیب من کرد در شهادت من گریه و زاری نکنید ود ر کارشکیبا و بردبار باشند و از شما می خواهم که مراهلال کنید زیرا ممکن است که از فرمان شما سرپیچی کرده باشم و همسرم تربیت فرزندانم رابتو می سپارمو ازشما میخواهم که بردبار و شکیبا باشید و هیچ وقت درنماز سهل انگاری نکنید و همیشه در نماز امام را دعا کنید زیرا هر چه داریم از امام است .والسلام
ابوالحسن شمسی

بیوگرافی

سوم ارديبهشت 1334، در روستاي طرنگ از توابع شهرستان ‌بافت چشم به جهان گشود. پدرش حسن و مادرش فرخنده نام داشت. تا سوم متوسطه درس‌ خواند. ازدواج كرد و صاحب‌ يك ‌پسر و سه دختر شد. كارمند شركت‌ ذغالسنگ بود، به عنوان بسيجي در جبهه حضور يافت. بيست و سوم اسفند 1362، با سمت آرپی‌جی‌زن در جزيره ‌مجنون عراق بر اثر اصابت تركش به شهادت رسید. مزار وي در زادگاهش واقع است.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1362/12/23
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
جزيره ‌مجنون عراق
عـملیـات :
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

بافتشهیدها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *