احمد پاکار

نــام :
احمد
نـام خـانوادگـی :
پاکار
نـام پـدر :
محمد
تـاریخ تـولـد :
1341
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحیم
و نگویید بدانانکه کشته شدن در راه خدا مردگان، بلکه زندگانند و شما در نمی یابید.
درود بر امام زمان(عج) و نایب برحقش امام خمینی و با سلام به تمامی رزمندگان راه حق و عدالت و سلم فراوان به همه شهدای صدر اسلام.
پدر و مادر مهربانم خیلی از شما معذرت می خواهم مرا ببخشید چون من زیاد شما را زحمت داده ام لذا باید از شما تشکر کنم چون من خیلی کوچکتر از آنم و توانایی آن را ندارم که قدردانی کنم و خداوند به شما صبر و اجر علیم بدهد.
امت حزب الله اکنون که انقلاب اسلامی ایران همچنان مانند موجی خروشان پیش می رود و دشمنان اسلام را یکی پس از دیگری به نیست و نابودی می کشاند. ای کسانی که چشم همه مستضعفان جهان به شماست خط امام را بروید که همان راه اسلام و انبیا و ائمه است و گوش به فرمان حسین زمان باشید و به پیامهای او عمل نمایید درخت عظیم اسلام را آبیاری نمایید و هر پرچمی که از دست سرداری می افتد سردار دیگر باید آن را بردارد و اسلحه آنها بر زمین نماند و دعاهای کمیل و توسل و نمازهای جمعه را هر چه باشکوهتر برگزار نمایید. ای جوانهای عزیز نهادهای انقلابی را تقویت کنید از کمترین فرصت استفاده نماید و برای خدا کار کنید و این خواسته تمامی شهیدان است. برادران عزیز تقوی را پیشه کنید و قبل از هر چیز جهاد اکبر را انجام دهید و در همه صحنه های مبارزه با کفار جهانی چه شرق و غرب حاضر باشید تا با فرماندهی امام زمان(عج) بر مشرکین غلبه کنید تا قوانین حکومت الله در سرتاسر جهان پیاده شود.
معلمین و مدرسین خدا را شکر کنید شما امروز در حکومتی خدمت می کنید که در آن حکومت الله در حال پیاده شدن است. دانش آموزان و نوجوانان عزیز شما امیدان و آیندگان این مملکت و دنیای اسلام هستید و این شمایید که باید چرخهای این دنیا را به گردش درآورید . سنگر مدرسه را محکم نگه دارید و علم و دانش بیاموزید فقط برای خدا و رضای او ، و جانشینان کسانی باشید که راه خدا را انتخاب کردند و رفتند و همیشه این آیه شریفه را در نظر داشته باشید الا بذکر الله تطمئن القلوب./خدایا خدایا تو را به جان مهدی تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار.

بیوگرافی

دهم ‌ارديبهشت 1341، در شهرستان رفسنجان به دنيا آمد. پدرش محمد، قاليباف بود و مادرش صغري نام داشت. دانش‌آموز سال چهارم متوسطه در رشته اقتصاد بود، به عنوان بسيجي در جبهه‌ حضور يافت. بيست‌ودوم فروردين 1362،‌ با سمن بیسیم‍‌چی در شرهاني توسط نیروهای عراقی بر اثر اصابت ‌‌تركش به‌ شهادت ‌رسيد. پيكر وي مدت‌ها در منطقه برجا ماند و پس‌از تفحص‌ سال1374، در گلزار شهداي عباس‌آباد تابعه زادگاهش به خاك سپرده شد.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1362/01/22
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
شرهانی
عـملیـات :
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

رفسنجانشهیدها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *