اسداله عمارت ساز

نــام :
اسداله عمارت ساز
نـام خـانوادگـی :
نـام پـدر :
محمد
تـاریخ تـولـد :
1340
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم تعالى انانكه از وطن خود هجرت نمودند و از ياد خويش بيرون شده و در راه خدا رنج كشيده اند و جهاد كرده و كشته شوند همانا انان رامورد لطف خود بپوشانيم و انها را به بهشت هايى در اوريم كه زير درختان نهر ها جارى است و اين پاداش است از طرف خدا نزد خداست پاداش بزرگ همانطور كه حضرت على (ع) مى فرمايد :
دل بستگى به دنيا سه چيز را به دنبال دارد ،اندوه دايم حرص شديدو ارزوى بى پايان . مرگ سرخ و شهادت بهتر از زندگى ننگين است . ماخون خود را درراه ازادگى و ازاد شدن از زير با ر استعمارگران و سلطه گران مى دهيم و كشته مى شويم ولى هر گز ذلت و خوارى را نخواهيم پذيرفت
خون كه در رگ ما جريان دارد خدا افريده براى مبارزه باكفار و منافقينو ما خونمان را نثار پياده كردن مكتب و اهداف عاليه اسلامى و قران خواهيم كرد و با خون خود نخواهيم گذاشت كه كفار بر ما سلطه گرى كنند و به سرزمين مقدس اسلام تجاوز كنند . اين وظيفه شرعى ماست كه با انان مبارزه كنيم و اگر شهيد هم شديم مسئله ا ى نيست اميد است بايارى امام زمان و به رهبرى امامخمينى انقلاب اسلامى و حكومت عدلاسلامى رادر سراسر جهان پياده كنيم بتوانيم جهان خواران را نا بود و حكومتمستضعفان را در زمين پياده كنيم . ما امانتى هستيماز خداوندو هر موقع خواست پس بگيرد
بايد وحدت خود را حفظ كنيم و دستاز پشتيبانى رهبر وروحانيت مبارز وتمام شهداى ايرانبرنداريم . نكته بعد ارشاد و راهنمايى مردم و اگاه ساختن مردم دوستان و دشمنان اسلام است .
پدر ومادران فرزندان خود را به سوى جبهه ها بفرستيد و در مقابل سختى ها صبر و شكيبايى را پيشه خود سازيددر مقابل كافران ب تمام قدرت ايستادگى كنيد و صبور باشيدكه خداصابران را دوست دارد . نماز شب و ديگر عبادات را از ياد نبريد .
«والسلام عليكم و رحمه الله و بر كاته »

بیوگرافی

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1360/09/8
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
فتح بستان
عـملیـات :
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

شهیدها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *