تیمور پورحاجی

نــام :
تیمور پورحاجی
نـام خـانوادگـی :
نـام پـدر :
اصغر
تـاریخ تـولـد :
1344
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض سلام حضور رهبر بزرگ انقلاب خونین اسلام و مردم شهید پرور ایرا ن
اینک چند جمله ای را که از فکر وعقیده من بر خاسته و در وجود و جسم وروح من انقلابی بزرگ بوجود آورده که در درگاه خداوند متعال و در راه انقلاب خونین اسلام جان خویش را فدای راه امتم حسین (ع) و راه حق و آزادی دهم و امیدوارم که پروردگار مهربانم این تنها هستی مرا در راهش قبول کند و تنها آرزوی مرا که مرگ در راهش است قبو ل فرماید و من با بینش و عقیده کامل در راه اسلا م گام برداشته اند و به جهاد بزرگ اسلام پا نهاده ام واین رهروی این شهدای عزیز که با خو ن خو یش برشمشیر کفربپا خوا سته اند وتا آخرین لحظه ای که جان می دادند و تاآخرین قطره خونی که دربدن دا شتند وبه آنها توان می داد برکفرتاختند و همان است که بهشت موعود جایگاه کسانی است که شمشیر دردست گیر ند و جهاد کننده وکشته شو ند.
وحال ای مردم شهیدپرور اسلا م شما که ندای الله اکبر و لااله الا الله خویش رابر دنیا طنین افکن کرده اید و مشت محکمی برد ها ن شر ق وغرب کو فته اید و در مقابل آنها ایستاده اید بدا نید که خدا وند پشتیبا ن مستضعفین است و حضر ت مهدی (عج)مارا کمک ویاری می نما ید همان که در جبهه ها حضورپیدا می کند .
جو انان شما را یاری وکمک می نما ید.و به گفته ر هبر بزر گمان اسلا م شکست ندارد یعنی اگر بکشید ویا کشته شو ید پیر وزید وخواری و ذلت از آن د شمنان اسلا م است سپس به رهبری رهبر زما نمان خمینی بت شکن ویا و حدت کلمه و از خودگذشتگی رهر وی شهدای اسلا م و انقلاب با شید وعقیده وراه آنها را هیچگاه رها نکنید که اگر سستی دراین را انجام دهید .خدا وندشما را د نیا و آخر ت ذلیل و خوار خواهد کرد . و از شما ای خواهران می خواهم که جهاداکبر که خدا وند برای شما وماقرار داده است به خو بی انجام دهید که از خون مابهتر و بزرگتراست و آن حفظ حجاب است که به یک زن و قادرو بزرگی و شخصیت می بخشدو این فرزندان عزیز وامیدان آینده اسلا م را خوب تربیت کنید وبه آنها نماز وقرآن ما است و خداوند شما را یاری دهد که دراین راه موفق باشید .
اگرخدا وند مراشهید در راهش قبو ل کرد از کسانی که ولایت فقیه و بزرگ رهبر انقلابمان راقبول دارند به تشییع جنازه من آیند و هرگاه خوا ستند برمن فا تحه بخوانند او ل امام راد عاکنند و بعد بر من فا تحه بخوانند وبر تابوت من عکس امام رابزنید که همه بدانند ر هبر من امام است .خداوند گناهان همه مارا ببخشد ودر آخر چند دعا می کنم که امیدوارم درسرنما زهای خویش انهارا ازخدا بخو اهید .
خدا وندافرج امام زمان (عج)را نزدیک بگردا ن .عمررهبر ما راتا انقلاب مهد ی طو لا نی بگردان .شهدای ما را هم رد یف شهدا ی کربلا قراربده .مارا بردشمنانتان پیروز بگردان .
مجروحین و معلو لین راشفا واجر عطا بفر ما.بارالهی مارا کمک ویاری کن تا رهروی شهدای خو یش باشیم .
و السلا م تیمور

بیوگرافی

در سال 1344 در کرمان بدنیا آمد و در سن 7 سالگی تحصیلاتش را شروع کرد تا اینکه در سال 62 از طریق بسیج مدارس به جبهه جنگ اعزام شد.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1362/08/2
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
عـملیـات :
والفجر4
نـحوه شـهادت :
در تاریخ 62/8/2 در عملیات والفجر چهار در جبهه مریوان بدست مزدوران بعثی به شهادت رسید

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
کرمان
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

شهیدها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *