جمال ایرانمنش

نــام :
جمال
نـام خـانوادگـی :
ایرانمنش
نـام پـدر :
محمد
تـاریخ تـولـد :
1340
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام و درود به رهبر کبیر انقلاب امام خمینی
خدمت مادر عزیزم سلام عرض می کنم و پس از عرض سلام سلامتی شما را از درگاه ایزد متعال خواهانم اگر خواسته باشی از حال پسرت باخبر باشی در سنگر بودم و این نامه را برای تو می نویسم. مادر عزیزم برای من گریه و زاری نکنید اگر شهید شدم. مادر عزیزم هر چه دارم از توست و هر کار خواستید انجام دهید با آنهایی که دارم. ای مادر عزیز سلام مرا به تمام اقوام و خویشان برسان و کسانی که از من ناراحتی دارند مخصوصا شما مادر عزیز همه شما مرا ببخشید و من را عفو کنید. دیگر عرضی ندارم.
بسم الله الرحمن الرحیم
و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیا عند ربهم یرزقون
بنام خدای حاکم، به نام خدای مالک، بنام خدای شهید، بنام خدای در هم کوبنده مستکبرین و با سلام به شما امت شهیدپرور. نمی دانم چه وصیت کنم. نصیحت به شما یا وصیت به شما. فقط این را می گویم که در مرگ من ناله و زاری نکنید به حال زار خود بگریید که خدایتان این را می داند. از خدای بلندمرتبه آرزوی ایمان و پایداری هر چه تمامتر در مقابل ناملایمات زندگی برای شما می نمایم و از درگاه یزدان پاک طلب بخشش می کنم و من لیاقت شهادت را ندارم و اگر مرگ فرا رسید در کنار مقبره پدرم دفنم کنید دیگر این حقیر عرضی ندارم خداحافظ تمامی شما.

بیوگرافی

دهم‌ تير 1340، در روستاي شاهرخ‌آباد از توابع‌ شهرستان كرمان متولد شد. پدرش محمد و مادرش ربابه نام داشت. تا پايان مقطع ابتدايي درس خواند. بنا بود، به ‌عنوان بسيجي درجبهه حضوريافت. بيست‌ و چهارم اسفند 1362، در جزيره‌مجنون بر اثر اصابت تركش خمپاره به شهادت رسيد. مزار وي در گلزار شهداي زادگاهش واقع است.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1362/12/24
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
جزیره مجنون
عـملیـات :
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

شهدای زنگی آبادشهیدها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.