جمعه جزيني زاده

نــام :
جمعه
نـام خـانوادگـی :
جزيني زاده
نـام پـدر :
اكبر
تـاریخ تـولـد :
1345
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

وَلاَ تَقُولُواْ لِمَنْ يُقْتَلُ فِي سَبيلِ اللّهِ أَمْوَاتٌ بَلْ أَحْيَاء وَلَكِن لاَّ تَشْعُرُونَ

و آن کس را که در راه خدا کشته شد مرده نپندارید بلکه او زنده ابدی است و لیکن همه شما این حقیقت را در نخواهید یافت. ما تا آخرین وقت و تا آخرین نفس ایستاده ایم. امام خمینی

ما تا آخرین قطره خونی که در بدن داریم با آخرین سلاحی که در دست داریم یعنی سلاح ایمان راه شهیدان گلگون کفن را ادامه می دهیم و با صدامیان کثیف می جنگیم و آمریکا را شکست می دهیم و راه کربلا را تا قدس باز می کنیم و ما برای نماز می جنگیم، به نماز اهمیت دهید.
ما انشاءالله می کوشیم تا احکام اسلام و آیات قرآن را در دنیا پیاده کنیم و از مردم ایران هم توقع داریم که امام را تنها نگذارند و جبهه های جنگ را تقویت کنند و هرچه که در توان دارند فدای اسلام کنند ، هرچه که فدای اسلام کنیم کم است، از برادران حزب اللهی تقاضا دارم که بکوشند و گوش منافقان را بگیرند و به درک بفرستند.

خدمت پدر عزیز و بزرگوارم سلام می رسانم و امیدورام که ای پدرجان مرا ببخشی و زحمت هایی که برایم کشیده ای مرا حلال کن و از تو تقاضا  می کنم که اگر من شهید شدم برایم گریه نکنید و تنها به فکر اسلام و تمام مسلمین جهان باشید. همچنین از مادرم که بسیار زحمت و ناراحتی ها برای من کشیده است تقاضا دارم که مرا ببخشد و ای مادر جان اگر که من شهید شدم برای من گریه مکن بلکه تو باید برای آزادی مسلمانان جهان گریه کنی.

خدمت برادرم ضرغام و برادرم علی دریجانی سلام فراوان می رسانم و پس از احوال پرسی شما برای شما یک وصیت می کنم. می دانم که شما برای من زحمت های بسیار کشیده اید و رنج های بسیار برده اید و سختی های بسیار تحمل کرده اید و محبت های بسیار به من کرده اید، من که نتوانستم از آنها جبران کنم، فقط تنها از این راه دور به وسیله یک قلم و یک کاغذ می توانم از شما بخشش بطلبم و امیدوارم که مرا به وسیله همین ببخشید، و در ضمن امیدوارم که برای شهادت من هیچ ناراحت نباشید بلکه امیدوارم  که راه تمام شهیدان اسلام را ادامه دهید.
و به برادران دیگرم حسین، خدا مراد، الله مراد و افضل وصیت می کنم که برادران عزیز پس از اسلام اول دعا به جان امام و بعد تدریس را از یاد نبرید و اگر من شهید شدم پدر و مادرمان را دلداری دهید تا بلکه به آنها هیچ سختی و ناراحتی وارد نشود و بعد از این هر موقع که به توان شما رسید به جبهه های نبرد حق علیه باطل اعزام بشوید و این ابرجنایتکارها را به گورستان بفرستید.

بیوگرافی

يكم‌ فروردين 1345، در روستاي دريجان از توابع شهرستان بم متولد شد. پدرش اكبر و مادرش زهره نام داشت. تا دوم متوسطه درس خواند، به عنوان بسيجي در جبهه حضور يافت. بيست و يكم اسفند 1362، در جزيره‌مجنون عراق بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسيد. مزار وي در گلزار شهداي زادگاهش واقع است.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1362/12/21
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
جزيره مجنون
عـملیـات :
خيبر
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

بمخیبردانش آموزشهیدها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.