حسن رنجبر کبوتر خانی

نــام :
حسن رنجبر کبوتر خانی
نـام خـانوادگـی :
نـام پـدر :
حسین
تـاریخ تـولـد :
1338
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

وصیت نامه شهید حسن رنجبر
ان الله یحب الذین یقاتلون فی سبیل کانهم بنیان مرصوص سوره صف آیه 3 تا 4
باسلام و درود بر امام امت ابراهیم زمان خلیل بت شکن و با سلام و درود بر پدران و مادران که فرزندان خود را در راه خدا قربانی می کنند. آری این برای ما افتخاری عظیم است که دراین زمان چشم به جهان گشوده تاهم دوره و هم پیمان و هم سنگر با نائب برحق امام زمان (عج) خمینی عزیز باشیم .
خدایا تو را برای این نعمات سپاسگزارم و نیز تو را شکر می کنیم که این افتخار را به ما عطا فرمودی که در راه تو گام برداریم و ما را جزء سربازان امام زمانت قرار دادی و ایشان را فرمانده ما نمودی تا بر نیروهای کفر غالب آئیم . آری به لطف الهی از مرگ قویتریم ما همچون برنجزارها هر سال درو می شویم و سال دیگر با خوشه های پربارتر می روئیم .
آری مرگ در مقابل ما زبون و خار است و در مقابل هیچ چیز غیر از الله سر تعظیم فرود نمی آوریم حتی مرگ را به اسارت خویش در می آوریم ما به درستی دشتزارها را با خون خویش آبیاری کرده و آنجا را به گلستانی از لاله بدل خواهیم نمود.
پس خواهران ، برادران ، دوستان ، آشنایان گرامی شما در مقابل خدا و در مقابل خون شهیدان مسئولید با جان و دل هدف وآرمان آنها را که به افراشتن پرچم خونین اسلام در سرتاسر گیتی و حمایت بی دریغ و نثارخون خود برای ولایت فقیه و ایستادن در مقابل هر زیان انقلابی و ضدانقلابی به طور کلی حاکمیت الله در سرتاسر جهان است بکوشید.

بیوگرافی

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
62/02/10
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
عـملیـات :
بيت المقدس جنوب
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

شهیدها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *