حسن روحانی راوری

نــام :
حسن
نـام خـانوادگـی :
روحانی راوری
نـام پـدر :
محمد
تـاریخ تـولـد :
1348
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحیم
وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ
مپندارید کسانی که در راه خدا کشته شده اند مرده اند بلکه زنده اند و نزد پروردگارشان  روزی می خورند .
سلام و درود بر رسول الله و اهل بیت رسول الله. سلام و درود بر امام خمینی رهبر کبیر انقلاب اسلامی. سلام و درود بر شهیدان اسلام از صدر تاکنون. سلام بر ملت هشیار و بیدار و فهیم ایران.
من وصیت نامه خود را با چند سفارش شروع می کنم: اول به پدر و مادرم است که اگر نتوانستم حق فرزندی را ادا کنم به بزرگی خودتان من را ببخشید و حلال کنید و انشاالله امیدوارم با صبر و بردباری که از خود نشان می دهید در آخرت در برابر رسول الله و فرزندان او سربلند و روسفید باشید.
وصیت دوم من به برادرانم است که پیرو ولایت فقیه باشید و بدانید که تضعیف ولایت تضعیف اسلام است و دشمن در صدد این است که مردم را از امام دور کند تا بتواند به اهداف شوم و پلید خود برسد.
وصیت سوم من به خواهرانم است که با حجاب خود تودهنی محکمی به دشمنان داخلی و خارجی بزنید و بدانید با این کارتان جهاد بزرگی را انجام داده اید.
و اما وصیت آخر به مردم است که بدانید این انقلاب و نظام جمهوری اسلامی با خون شهدای مظلومی بوجود آمده است که کمترین بی توجهی فردای قیامت باید جوابگو باشید پس ای امت با تبعیت کامل از ولایت می توانید وظیفه خود را نسبت به انقلاب و خون شهدا انجام دهید.
از خداوند عاجزانه دعا می کنم که تمام گناهان این بنده گناهکار را ببخشد. حسن روحانی. 65/9/27

بیوگرافی

بيست و ششم بهمن 1348، در شهرستان راور به دنيا آمد. پدرش محمد، كشاورز بود و مادرش فاطمه نام داشت. تا دوم راهنمايي درس خواند. جوشكار بود، به‌عنوان بسيجي در جبهه حضور يافت. بيست و ششم بهمن 1365، در شلمچه بر اثر اصابت تركش به شهادت رسيد. مزار وي در گلزار شهداي زادگاهش واقع است.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1365/11/26
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
شلمچه
عـملیـات :
کربلای5
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

راورشهیدهاکربلای 5ورزشکار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *