حسين زادسر

نــام :
حسين
نـام خـانوادگـی :
زادسر
نـام پـدر :
شهريار
تـاریخ تـولـد :
1340
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحیم
يَا أَيُّهَا النَّاسُ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ فَلَا تَغُرَّنَّكُمُ الْحَيَاةُ الدُّنْيَا وَلَا يَغُرَّنَّكُمْ بِاللَّهِ الْغَرُورُ
هان ای لشکریان اسلام و ای امت سلحشور به افتخار نشسته بدانید که وعده خدا و نصرت او بر شما حق است پس این حیات پست مادی و دنیایی شما را غروری ندهد.
با درود سلام فراوان به امام امت خمینی بت شکن اسطوره مقاومت و نجات دهنده تمام مستضعفان از زیر یوغ مستکبرین و جهانخواران شرق و غرب و با درود فراوان بر شهیدان از صدر اسلام تا عملیات ظفرمند والفجر و با سلام بسیار به خانواده شهدا و قهرمان پرور تاریخ و سلام بر امت اسلامی ایران آغاز می نمایم با نام یگانه ایزد متعال شرح وصیت نامه ام را که شاید جسم من سنگری باشد برای سنگرنشینان و مجاهدین فی سبیل الله.
جهاد دری از درگاه رحمت الهی است که تنها بر روی بندگان ویژه خداوند باز می شود خداوندا از تو می خواهم که توفیق شهادت را نصیبم کنی مرگ پرافتخاری که تنها آرزوی من است به خدا قسم سعادت خود را در شهادت خویش می بینم شاید لایق شهیدشدن هم نباشم زیرا که شهید مقام والایی دارد و من فردی گناهکار و خوارم .
خدا اینک به یاد تو و به منظور احیای دینم و تداوم انقلابم به جبهه می روم نه به خاطر انتقام یا نام و مقام و از خداوند و امام زمان(عج) و نایب برحق او می خواهم که به آن سو و آن راه که خود صلاح می داند هدایتم کند.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم /  موجیم که آسودگی ما عدم ماست
و هم اکنون که اینجانب حسین زادسر سعادت آنرا یافتم تا بتوانم با یاری پروردگار در کنار سایر برادران در سنگر جهاد برای پیکار با دشمنان اسلام و انسانیت به نبرد بپردازم و دینی را که در قبال انقلاب اسلامی بر دوش داشته ام و بتوانم به نحو احسن ادا نمایم لذا گام در راهی برداشته ام راهی که سرور شهیدان حسین بن علی(ع) معلم بزرگ شهادت به ما آموخت که مشتقات آزادی از اسارت این دنیای زودگذر و پرواز در فضای لایتناهی ایمان برای شتافتن به لقاالله باشم و در این راه با اسلحه شهادت زنجیرهای بندگی را گسیخته و اسماعیل وار در قربانگاه عشق الهی جان باختن تا به سعادت ابدی نائل آیم و از ملت رزمنده بزرگ خواهانم که فقط خط الله و روح الله را ادامه دهند که تنها راه سعادت فقط همین راه است با اینکه می دانیم فرمانده کل قوا امام زمان(عج) می باشد. دیگر چه غم و چه گرفتاری داریم امیدواریم که بتوانیم تمام ابرقدرتهای شرق و غرب و نوکران استعمار را با وسیله مکتب الهی از بین ببریم و حکومت الله را بر روی کار بیاوریم و از کوچکی با دنیا وداع کرده بودم و به قول علی(ع) دنیا گذرگاهی است نه قرارگاهی پس انسانها باید به تعالی برسند تا نیکبخت شوند و این است شعار همه مسلمانان که باید در تمام دنیا برپا شود و از پدر و مادر مهربانم می خواهم در صورتیکه من شهید شدم جامه سیاه بر تن نکنید و برای من ماتم نگیرید زیرا که این راه را خود انتخاب کرده ام و بسویش رفتم و سرانجام بر آرزوی دیرینه خود که همان شهادت است رسیدم. مرا در بهشت معنا […] در کنار برادران شهیدم به خاک بسپارید.

بیوگرافی

هجدهم مرداد 1340، در روستاي ساردوئيه از توابع شهرستان جيرفت به دنيا آمد. پدرش شهريار، كارمند جهاد كشاورزي بود و مادرش صاحب‌جان نام داشت. تا سال چهارم متوسطه درس خواند، به عنوان بسيجي در جبهه حضور يافت. بيست و دوم فروردين 1362، در مهران توسط نيروهاي عراقي بر اثر اصابت تركش به سر، شهيد شد. پيكر وي در گلزار شهداي شهرستان زادگاهش به خاك سپرده شد.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1362/01/23
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
مهران
عـملیـات :
نامشخص
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

جیرفتشهیدها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.