حسين عباس زاده فتح آبادي

نــام :
حسين
نـام خـانوادگـی :
عباس زاده فتح آبادي
نـام پـدر :
علي
تـاریخ تـولـد :
1344
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

و لا تحسبن الذین قتلوا فی  سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون (سوره آل عمران،آیه 169) (مپندارید کسانی که در راه خدا کشته شده اند ،مرده اند بلکه آنان زنده اند و در نزد پروردگارشان روزی می خورند.)
با نام خدای بزرگ و با درود بر امام زمان (عج) و نائب بر حقش امام خمینی رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و سلام و درود بر شهیدان از صدر اسلام تا کنون، وصیت نامه ام را آغاز می کنم.

سلام بر تو ای پدر و مادر مهربانم از شما می خواهم که در شهادت من گریه نکنیدچون گریه کردن موجب می شود دشمن روحیه پیدا کند.خون من رنگین تر از خون امام حسین (ع) نیست و از برادرانم می خواهم که راه من را ادامه دهند.من می روم و انشاءالله همدیگر را در دنیای دیگر ملاقات خواهیم کرد.
خواهرم!حجاب تو از خون من بهتر است.پدر و مادر! مرا در قبرستان امام زاده جعفر (ع) دفن کنید و عکس کوچکی  در همین وصیتنامه دارم،عکس من را بزرگ کنید و سر قبرم نصب کنید.
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار
تو را به جان زهرا رزمندگان ما را پیروزشان بگردان

بیوگرافی

بسمه تعالی

شهید عباس زاده در سال 1344 در روستای سیریز از توابع شهرستان زرند قدم به دایره وجود نهاد.دوران کودکی و نوجوانی خود را با تحمل و مشقت فراوان سپری کرد، بدلیل فقدان  امکانات لازم تحصیل تا سال دوم راهنمایی درس خواند و به مدت 2 سال در امور کشاروزی به خانواده کمک می کرد و بعد از آن به کارهای مختلفی می پرداخت تا اینکه به جبهه رفت و اعزام وی از سوی بسیج بود.خلقی خوش و روحی بلند داشت. در مبارزه با خود و ستیز با دشمنان مکتب و میهن دلی شجاع و پویه ای استوار داشت.به پاس مجاهدات مؤثر و خالصانه اش در دفاع از حریم عزت و قداست مکتب و میهن اسلامی در ردیف کشتگان جاوید جایگاهی رفیع یافت.

زنده یاد در 62/1/22 در منطقه جنگی فکه مفقود گردید.

نام و یادش پاینده باد.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1362/01/22
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
فکه
عـملیـات :
والفجر1
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

دانش آموزسیریزشهیدهاوالفجر1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.