حسین زین العابدینی

نــام :
حسین
نـام خـانوادگـی :
زین العابدینی
نـام پـدر :
محمد
تـاریخ تـولـد :
1346
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الرحمن ارحیم
إِنَّ اللَّهَ اشْتَرَى مِنَ الْمُؤْمِنِينَ أَنْفُسَهُمْ وَأَمْوَالَهُمْ بِأَنَّ لَهُمُ الْجَنَّةَ
براستی که خداوند معامله می کند جان و مال انسان را با بهشت.
سلام و درود فراوان به رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی و سلام و درود بسیار فراوان بر شهیدان اسلام و خانواده های شهدا و با سلام بر امام زمان مهدی موعود(عج) چند لحظه ای وقت شما را می گیرم. وصیتی که به شما دارم این است که جبهه ها را خالی نگذارید و از یاری امام زمان و نایب امام دست بر ندارید و بر مبارزه خود علیه استکبار جهانی و صهیونیسم و غارتگران هر چه بیشتر بیفزایید چنانکه در قرآن مجید آمده است واعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا به ریسمان الهی چنگ بزنید و از هم متفرق نشوید.
برادران و خواهران عزیز سرنوشت جنگ بدست شما است و شما هستید که باید جوشش خون امام حسین(ع) و سرور شهیدان را زنده نگه دارید و وحدت خود را حفظ کنید در مواقع حساس که تمام ابرقدرتها و صهیونستها به رژیم پوسیده عراق کمک مالی و جانی می کنند و در تمام جهان علیه مسلمین کار می کنند و آنها را قتل عام می کنند پس وظیفه شما چیست. وظیفه شما مبارزه علیه کفر و مادیگری و صهیونیسم است. ای برادران بیا تا با هم شهید و شاهد باشیم و برویم کربلای حسین را از دست دژخیمان صدام ازاد کرده تا هزاران مسلمان بتوانند به عبادت خدا بشتابند و ای همشاگردی که در یک سنگر مبارزه می کردیم تو باید وظیفه خود را دریابی و پرچم افتاده لشکر اسلام را برداری و مبارزه کنی و ای برادر و خواهر مهربانم شما باید زینب وار زندگی کنی و باید ادامه دهنده راه سرخ و خونین برادرت باشی و نگذاری که خون برادرت پایمال شود و باید سنگر من را پر کنی و اسلحه ام را برداری و ای پدر و مادر مهربانم شما باید فرزندان خود را تربیت کنی و آنها را به راه راست هدایت کنی تا بتوانند هر یک فرد مفیدی برای جامعه اسلامی باشند و از شما و سایر کسانی که برای تشییع جنازه تشریف اورده اند تشکر می کنم. انشاالله امام زمان از شما تشکر می کند و از شما می خواهم که مرا حلال کنید و ببخشید و مرا عفو نمایید و از بدیهای من درگذرید و وقتی که من شهید شدم مرا به گلستان شهدای شریف اباد ببرید و به خاک بسپارید و این وصیت را به خاطر بسپارید که جبهه ها هرلحظه احتیاج به نیرو دارد و شما باید به سوی جبهه ها بشتابید. دیگر مزاحم وقت عزیز شما نمی شوم و از همه شما می خواهم که دعا برای رهبر انقلاب را فراموش نکنید. خداحافظ. 1362/4/29. پاسدار شهید حسین زین العابدینی.

بیوگرافی

یکم ارديبهشت 1346، در روستاي علي آباد وزيريها از توابع شهرستان رفسنجان به دنيا آمد. پدرش محمد، كارگر بود و مادرش صديقه نام داشت. تا پايان دوره راهنمايي درس خواند. به عنوان بسيجي در جبهه حضور يافت. هشتم مرداد 1362 ، در مهران توسط نيروهاي عراقي بر اثر اصابت تركش به شهادت رسيد. مزار وي در روستاي شريف آباد تابعه شهرستان زادگاهش واقع است.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1362/05/08
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
مهران
عـملیـات :
والفجر3
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

رفسنجانشهیدهاوالفجر3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *