حسین شیروانی سعادت آبادی

نــام :
حسین
نـام خـانوادگـی :
شیروانی سعادت آبادی
نـام پـدر :
حبیب الله
تـاریخ تـولـد :
1343
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

حسین شیروانی – وصیت نامه
×××
بسمه تعالی
ای جوانان دلیر نکند در رختخواب ذلت بمیرید که حسین (ع) در میدان نبرد با دشمن به شهادت رسید. ای جوانان و دوستان نکند در غفلت بمیرید که علی در محراب عبادت شهید شد مبادا در حال بی خبری و بی تفاوتی بمیرید که علی اکبر حسین در راه حسین (ع) و با هدف مشخص به شهادت رسید.
پس ای مادران و پدران مبادا از رفتن پسرانتان به جبهه جلوگیری کنید که فردا در مقابل خدا و حضرت زینب بتول جواب بدهید. که آن تحمل 72 تن شهد باوفای کربلا کرد. همه شما مادران و پدران (وهب که جوانانتان را به جبهه های نبرد حق علیه باطل بفرستید و از آمدن آنها به جبهه جلوگیری نکنید تا در آینده در پیش خدا سربلند باشید. ) برادران و خواهران مسلمان همیشه به فکر خدا و با یاد خدا دلهای خود را روشن کنید و هیچ وقت خداوند را از یاد نبرید. و همیشه برای برادر و دوست حقیر خود دعا کرده و مرا از یاد نبرید. از امام امت جدا نشوید و همیشه به یاد این پیر جماران باشید و ببینید که چقدر شهید می دهیم و چه پیامهایی امام می دهد. ببینید که سخنان صدر اسلام امامان را ذکر می کند یا نه همانطور فرمود ما هرچه شهید بدهیم ملتمان دلاور و با قدرت و صبورتر می شود پس نیستید که چگونه شهرهای ما را می زنند و جوانان پیرمردان و طفلان را به خاک خون می کشند اما این ملت مستحکم ایستاده و در برابر همه مسائل می گویند جنگ جنگ تا پیروزی.  همانطور که امام فرمود جنگ جنگ تا رفع فتنه. همان جنگ جنگ تا پیروزی است.

بیوگرافی

زندگینامه شهید معظم :حسین شیروانی
پانزدهم آذر 1343 در  شهرستان کرمان به دنیا آمد پدرش  حبیب الله کشاورز بود و مادرش شهربانو نام داشت تا سوم متوسطه درس خواند به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت یکم فروردین 1361 در دشت عباس بر اثر اصابت ترکش به پا و شکم به شهادت رسید مزار وی در گلزار شهدای زادگاهش واقع است

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1361/01/02
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
ارومیه
عـملیـات :
فتح المبین شوش
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
3
ردیـف :
6
شـماره :
10

تصویرمـزار

دانش آموزشهیدهاگلزار شهدای کرمانورزشکار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.