حمیدرضا جعفرزاده پور

نــام :
حمیدرضا
نـام خـانوادگـی :
جعفرزاده پور
نـام پـدر :
اکبر
تـاریخ تـولـد :
1337
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحیم

وصیتنامه ی حمیدرضا جعفرزاده پور                               18 / 9 / 60

به نام خالقی که زندگی و مرگ دست اوست . به نام خدایی که گفت هرکس مرا طلب کند می یابد و هر کس مرا یافت ، می شناسد و هر کس مرا شناخت ، دوست می دارد و هر کس مرا دوست داشت ، به من عشق می ورزد و هر کس به من عشق ورزید ، من نیز به او عشق می ورزم و هر کس که من به او عشق ورزیدم ، می کُشم و هر کس را که من کشتم پس خونبهای او بر من واجب است و خونبهای او خود من هستم .

پدر و مادر ! مرا ببخشید اگر رنج و زحمتی از من متوجه شما شده . پس از من از هیچ کس تسلیت نپذیرید ، بلکه تبریک به یکدیگر بگویید و هیچ پرسه ، رسوم و هفتم و چهلم برایم نگیرید . اشکال ندارد برایم فاتحه بخوانید و از خدا طلب آمرزش برایم بکنید و در مرگم آه و فغان و گریه نکنید و صبور باشید تا خداوند متعال شما را در این امر از صابرین بیابد . و خدارند به شما صبر عطا کند و به همه ی ما رستگاری عطا کند و هدایت کند ما را به راهی که رضای خودش در آن است .

پدر ! دنیا را بسیار پست و ناچیز یافتم . مبادا که شما را فریب دهد این دنیای فانی . و دل نبندید به غیر خدا ، اگر طالب حیات جاوید آخرت هستید و طاعت خدا کنید و حفظ کنید این نعمت انقلاب را ، حتی اگر به قیمت جانتان شده . و پیرو رهبر انقلاب ، امام خمینی ، باشید و از خداوند بزرگ طول عمر و سلامتی امام را بخواهید .

در مسلح عشق جز نکو را نکشند

روبه صفتان زشت خو را نکشند

گر عاشق صادقی ز مُردن مَهراس

مردار بُوَد هر آن که او را نکُشند

در پایان مقدار سیصد تومان به شخصی به نام نامدار پورانیا ، که محل ایشان در خیابان شریعتی گاراژ افلاطون غیبی است بدهکار هستم ، بر شماست پدر که این پول را بپردازید به نامدارپورانیا .

انا لله و انا الیه راجعون .

بازگشت همه به سوی خداست .

حمید رضا جعفرزاده پور ، دارای شناسنامه ی

1467 صادره از تبریز ، متولد دی ماه 1337

ساکن کرمان

بیوگرافی

يكم دي 1337، در شهرستان تبريز چشم به جهان گشود. پدرش اكبر و مادرش آمنه نام داشت. تا دوم راهنمايي درس خواند. سال 1362، ازدواج كرد و صاحب ‌يك پسر و يك‌ دختر شد. پاسدار بود، بيستم بهمن 1364، در اروندرود بر اثر اصابت تركش به شهادت ‌رسيد. مزار وي ‌در گلزار شهداي شهرستان كرمان واقع است.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1364/11/20
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
اروندرود
عـملیـات :
والفجر8
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
2
ردیـف :
6
شـماره :
11

تصویرمـزار

شهدای غواصشهیدهاگلزار شهدای کرمانوالفجر8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *