دادخدا ذاكري

نــام :
دادخدا
نـام خـانوادگـی :
ذاكري
نـام پـدر :
مراد
تـاریخ تـولـد :
1313
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الر حمن الرحیم
که ان شا ء الله در راه حق شهید می شو م و بر نمی گر دم به امید خدا صا حب الز مان یا صاحب الزمان کمک کن که مو قعی جنازه من به محل آو رد ن کسی گر یه نکند ولباس مشکی نپو شد و شما می توا نید در راه امام حسین وشهیدان کر بلاگر یه کنید و خو شحال باش ید که ان شا ء الله د نیا و آخر ت بر شما یار ی می کند مسجد و منبر از چشم خود بیشتر نگه بدارد .
همسر عزیز م ما را حلال کن و از من هر بدی دیده اید ببخش و دخترا ن و پسرا نم را به خدا سپر د م شما ها را تا هر چه می توا نید نماز و ر و زه بگیر ید با مرد م نیکی بکنید و راه من را ادامه بد هید و خاک من کنار مسجد است تمام خواهرا ن و برادرا ن ما را ببخشید و مخصوصا ” تما ما ” فا میل عزیز هر بدی از ما دیده اید ببخشید و فامیل ذاکری را در زیر جنازه من شر کت کنید .
و السلام عر ضی نیست دادخداذاکری
و کوشش کنید یشتر در بار ه علی که مدر سه را تر ک نکند و سنگر مدر سه را حفظ کند .
و به تو ای غلام ذاکری و صیت می کنم کو شش در راه خدا بکنی د ین و ایما نت محکم بداری و علی یاد بد هید قرآن که همیشه قرا ن بخوا نند .
خدا نگهدار شما باشد .
در نماز ها برای امام خمینی د عا کنید
خدا یا خدایا تا انقلاب مهدی  ترا به جان مهدی خمینی را نگهدار .
از عمر ما بکاه بر عمر رهبر افزا.

بیوگرافی

يكم ‌آبان 1313، در روستاي تبتو از توابع شهرستان منوجان ‌زاده شد. پدرش ‌مراد و مادرش كلثوم نام داشت. خواندن‌‌و‌نوشتن را مي‌دانست. سال1326، ازدواج كرد و صاحب ‌سه پسر و پنج دختر شد. كشاورز بود، به ‌عنوان بسيجي در جبهه حضور يافت. بيست ‌و يكم فروردين 1362، در خرمشهر بر اثر اصابت ‌تركش شهيد شد پيكر وي ‌مدت‌ها در منطقه بر جا ماند و پس از تفحص سال 1374، در گلزار شهداي شهرستان كهنوج به خاك سپرده شد.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1362/01/21
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
خرمشهر
عـملیـات :
والفجرمقدم
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

شهیدهاکهنوجوالفجر مقدماتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.