رضا غلامرضا میرزایی

نــام :
رضا
نـام خـانوادگـی :
غلامرضا میرزایی
نـام پـدر :
اکبر
تـاریخ تـولـد :
1338
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحیم
به نام خدا وند بخشنده مهربا ن
انا لله و انا الیه راجعون
و لا تقو لوا لمن یقتل فی سبیل الله امواتا بل احیا ء و لکن لاتشعر ون
کشته شد گان در راه خدا را مرده نپندارید ز یرا آنها زنده بدی هستند و لیکن همه شما این حقیقت را را نخواهید یا فت.
بعداز سلا م و د رود به ر هبر کبیر انقلاب چندخطی به عنوان یاد بود و صیت نامه می نو یسم حالا که ر حمت ایزدی شا مل حال ما جوا نانشده و ما را در زمانی قرار داده که می توا نیم کمک ؟؟؟بکنیم و چنین ر هبر آگاه و بیداری داریم با رهنمود های پیا مبر گونه ؟؟؟برای ر سیدن به اهداف اسلامیمان نزدیکترمیکن با یدقدر این نعمت خدادادی را بدا نیم و به نحواحسنت در ره اسلا م قد م برداشته و بجنگیم .
اگر خدا وند قبول کند من بنده ناقا بل کا ملا “آگاهانه وبدون هیچ زور وتهدیدی در این جنگ به خداوبرای پا یدار کردن اهداف اسلا م بجنگیم .
اگر لطف ومرحمت خدا وند شا مل حال اینجا نب شر یعتی به در جه ر فیع شهادت رسید م همانطور که خواهر م برای من از خداطلب شهادت میکند امید وار م که خدا مرا ببخشد مادر و پدر عزیز م هر چند نمیتوا نستم حق مادر و فرز نید ا اداکنم ان شا ءالله که مرا می بخشندو از خدا میخواهم که انها را سلا مت بدارد وامید وارم که انها در خط امام که همان خط و لایت فقیه است حر کت کنند و بتوانید اسلا م عز یز را یاری نما ئید خدا وند به شما صبرعطا فرما ید اگر شهید شد م نارا حت نبا شید زیرا وعهده خدا حق است برای من مبادا گر یه کنید ز یرا با عث نارا حتی میشود فقط از خدا برای من طلب عفو وبخشش نما ئید ودر دعا های خود را فرا موش نما ئید ودوستان و آشنا یان تما ما “سلا م برسا نید در آخر از دو ستان و آشنا یان خود میخواهم که برای یاری دین خدا بشتابید و دی خدا را یاری کنند و به یاری فرمانده خود یعنی امام زمان بشتا بید تا امام خود وحجت خدا راملا قات نما ید در خاتمه از خدا وندمتعال برای سلا متی و عمر طولا نی خواهانم .
1-برایم حتی المقد ور نماز بخوانید و بگیرید .
2-مخارج اضافی عزا داری و مقدار پولی را دادم البته بعداز دادن بدهکاریهای به جنگ زد گان و زلزله زد گان وفقیرا ن بدهید .
ما زنده به آنیم که آرا م نگیر یم
موجیم آسود گی ما عدم ماست

بیوگرافی

غلامرضايي‌ميرزايي، رضا سيزدهم‌ فروردين 1338، در شهرستان كرمان چشم به ‌جهان گشود. پدرش ‌اكبر، كارمند بود و مادرش رخساره نام داشت. تا پايان مقطع متوسطه در رشته انساني درس خواند و ديپلم گرفت. به عنوان بسيجي در جبهه ‌حضور يافت. شانزدهم‌ارديبهشت 1361، در سيدجابر براثر اصابت تركش به شهادت رسيد. مزار وي در گلزار شهداي زادگاهش واقع است.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1361/02/16
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
عـملیـات :
بیت المقدس
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
4
ردیـف :
8
شـماره :
6

تصویرمـزار

ارتشدانش آموزشهیدهاگلزار شهدای کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *