سعید عرب نژاد

نــام :
سعید
نـام خـانوادگـی :
عرب نژاد
نـام پـدر :
حسین
تـاریخ تـولـد :
1343
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحیم
وصیت نامه اینجانب سعید عرب نژاد
ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل ا… امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون (آل عمران 169)
این اعجاز بزرگ قرن و این پیروزی بی نظیر واین جمهوری اسلامی محتاج به نگهبانی است.
(امام خمینی)
برای حفظ اسلام ، باید از بذل جان و مال هیچ دریغ نکرد. پس ما جوانان این راه را که راه حسین (ع) است انتخاب کردیم که مرگ با عزت بهتر از زندگی در ذلت می باشد. وظیفه هر فرد مسلمانی است که در مقابل تجاوزات بیگانه که به میهن و دینش نموده است دفاع کند و از آنجائی که حقیر خود را یک فرد شیعه مسلمان یافتم ، دفاع از اسلام و میهن عزیز را یک وظیفه شرعی اسلامی دانستم و به جبهه های جنگ آمدم تا دست تمام غارتگران آمریکا ، روس وانگلیس … و غیر ذلک را از سرزمین مسلمین جهان کوتاه کنم.
احتمالا چند ساعتی دیگر تا حمله و یورش به متجاوزین صدامی باقی نمانده انشاءا… و بدون تردید فرمانده عملیات امام زمان مهدی (عج) است. همه آماده ایم و با نیروی کامل ایمان.
تا بحال من مرده بودم و این لحظه آغاز جهاد و شهادت است و این احساس را در خود می بینم که تازه دارم متولد می شوم و زندگی جاویدان خود را آغاز می کنم. شهادت انسان را به درجه اعلای ملکوتی می رساند و چقدر شهادت زیباست اگر زنده ماندم که خوشحالی دیگری است و آن چشیدن مزه شیرینی پیروزی اسلام است و اگر کشته شدم ؟؟؟ شیرینی شهادت را چشیده ام، به هر حال پیروزی با اسلام است و حسین (ع) آنرا ثابت کرده . خدایا شهادتم را در راه اسلام و قرآن که خاری در چشم دشمنان  است بپذیر.
ای مادر مهربان و عزیزم سلام مرا بپذیر و حلالم کن. مبادا در فقدان من گریه کنی در بالای خانه مان پرچم های سبز سوار کنید و افتخار کنید که فرزندتان در راه خدا به این مقام بزرگ رسیده است.
ای پدر ارجمندم، مرا حلال کن و با استقامت صبر و شکیبایی از انقلاب اسلامی دفاع کن مبادا روحیه خود را ببازی و گریه کنی ، چون گریه تو باعث ناراحتی من است و به دعای خیر پاسداران و رزمندگان اسلام در هر کجای جهان باش.
ای برادران عزیزم راه خدا بهترین و برترین راههاست . پوینده و کوشنده این راه باشید.
ای امت شهید پرور ایران تنها راه نجات اسلام و رهایی مستضعفین و پیروزی نهایی پشتیبانی قاطع و بیدریغ خود را از دولت جمهوری اسلامی و پیوستن به خط امام که همان خط اصیل اسلام و محمد (ص) است در هر کجا هستید از روحانیت مبارز دفاع کنید تا اسلام را به تمام جهانیان بشناسانید. خون شهیدان را پایمال نکنید. از توطئه های دشمن آگاه باشید و هیچوقت امام عزیز رهبر انقلاب را تنها نگذارید.
من مقداری نماز و روزه قضا دارم ، آنها را بخوانید و بگیرید و مرا در خانوک  کنار قبر شهدا دفن کنید.
و من دیگر هیچ وصیتی ندارم.
خداحافظ مورخ 60/12/23 سعید عرب نژاد

بیوگرافی

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1361/01/03
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
عـملیـات :
بیت المقدس
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
خانوک
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

دانش آموزشهیدهاعملیات بیت المقدسکرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.