سيداحمد سيداحمدي سجادي

نــام :
سيداحمد
نـام خـانوادگـی :
سيداحمدي سجادي
نـام پـدر :
سيدعلي
تـاریخ تـولـد :
1337
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسمه تعالی
به نام او که از رگ گردن به انسانها نزدیکتر است.
پیامی دارم برای تمامی مستضعفان جهان اینک که بر پیکر ابرقدرتها لرزه افتاده است و خواب آرام را از آنان ربوده است بپاخیزید و از آزادی و انسانیت مسلمانی قرآن کریم رسالت انبیا دفاع کنید و جامعه خود را از لوث وجود جنایتکاران و منافقان بدتر از شیطان پاک سازید و به فرزندان خود بیاموزید راه الله و راه انبیا الهی را اگرچه جان بی ارزش ما از آن خداست باید نیز برای او باشد و ای کاش که هزار جان داشتیم و هزار بار در راه خدا با کافرها جهاد می کردم می کشتم و نابود می کردم و کشته می شدم علت کافر بودن صدام یزید نادرست بودن راه اوست بودن من و تمام همرزمان مسلمان من در برابر اوست. ای انسانهاییکه به گفته های من برادر کوچکتان گوش می دهید شما در لحظه های عمر خود که بی تفاوت از کنار آن می گذرید مسئول هستید بیایید همگی نقصهای خود را برطرف سازید و به یاری اسلام بشتابید اسلام را یاری کنید خدا با شماست از وسوسه های شیطانی نترسید با هوا و هوس مبارزه نمایید تا راه تکامل و شرافت انسانی را بدست بیاورید در پایان شما و دوستان و بستگان را دعوت به خواندن سرود وحدت می نمایم.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته. مرگ بر آمریکا، مرگ بر شوروی، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر تمام طاغوتهای کوچک و بزرگ. 61/2/1

بیوگرافی

دهم فروردين 1337 ، در شهر راين از توابع شهرستان كرمان به دنيا آمد. پدرش سيدعلي، روحاني بود و مادرش زهرا نام داشت. تا پايان دوره ابتدايي درس خواند. تعميركار خودرو بود. به عنوان بسيجي در جبهه حضور يافت. دهم ارديبهشت 1361، در ام‌الرصاص عراق بر اثر اصابت تركش به شهادت رسيد. مزار وي در گلزار شهداي شهرستان زادگاهش واقع است.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1361/02/10
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
ام‌الرصاص عراق
عـملیـات :
نامشخص
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

شهیدها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *