سید اکبر کارآموزیان

نــام :
سید اکبر کارآموزیان
نـام خـانوادگـی :
نـام پـدر :
سید اسدالله
تـاریخ تـولـد :
1336
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

كدشناسايى :1604168
كدبايگانى :6124211
نام :سيداكبر
نام خانوادگى :كارآموزيان
نام پدر :سيداسدالله
تاريخ‌تولد :14/11/1336
ش.ش :33811
محل‌صدورشناسنامه :كرمان
تاريخ شهادت :16/02/61
نوع حادثه :حوادث‌مربوطبه‌جنگ‌تحميلى
شرح حادثه :حوادث ناشى ازدرگيرى مستقيم بادشمن-توسطدشمن‌درجبهه
استان :بنيادشهيداستان‌كرمان
شهر :اداره‌بنيادشهيدكرمان
وصيت‌نامه :%%1
1604168
سيد اكبر كار اموزيان
«بسم الله الرحمن الرحيم » بنام خداوند بخشنده مهربان
سوره دخان آيه 39تا اخر 40
همانا روز قيامت روز فصل و جدايى مومن و كافر وعده گاه جميع خلايق است روزى است كه هيچ حمايت خويش و يار و ياورى كسى را از عذاب نرهاند و احدى را نصرت نكنند مگر انكه خدا به او رحم كند كه او تها بر خلق مقدر و تواناست همانا درخت زقوم جهنم قوت و غذاى بدكاران است كه آن غذا در شكمهايشان چون مس در اتش گداخته مى‌جوشد ان طورى كه اب بروى اتش جوشان است . خطاب قهر رسد كه بگيريد بد كاران را و به ميان اتش بيندازيد . و پس از ان اب جوشان بر سرشان فرو ريزيد و به استهزاءو مى گويند . عذاب دوزخ را بچش كه تو نزد خود بسيار عزيز و گرامى هستى اين همان عذابى است كه از ان در شك و انكار بودبيد . همانا آن روز سخت انانكه خدا ترس بودند در بهشت اند و مقام ابدى امن و امان خواهند داشت .
بسم رب الشهدا حالا كه جانها براى مرگ افريده شده اند وانسان براى مردن روى دنيا امده است بهتر است مرگ اوشهادت در راه خدا باشد . كه اجرى بس عظيم است . امام حسين (ع)
شادى كنيد كه من در حجله ام و به خدا قسم هيچ آرزويى جز اين آرزو نداشتم و ندارم .
برادرم احمد م كسى را محترم تر از تو نداشتم اگر روزى لياقت و سعادت شهادت نصيب من شد دفترچه بانكى مرا به سپاه پاسداران و هم چنين سند خانه و با اين نوشته . بگو كه در منطقه (6)سپاه قسمت موتورى راننده بوده من هيچ چيز به هيچكس بدهكار نيستم اگر پولى از خدت طلبكارم مال خدت و چيزى نمى خواهم و و پنج هزارو سيصد تومان از على رستمى از مادرم بپرس نشانت مى دهد طلبكارم از گردن خودت رد كن و به او بگو و بگو به امام جمعه يده اگر نداد از گردن خدت رد كن و به او بگو .
ده هزار تومان از محمود ژهمت كمد ساز مصطفى او را مى شناسد آغا هم او را مى شناسد همانى كه كنار گاراژ كمد سازى دارد طلبكارم .
1500 تومان هم به گلستانى صاحب گاراژ بدهكارم .
محمود كمد ساز هم مثل رستمى
و وسيله هاى زندگى در اطاق مانند تلويزيون يخچال و همه وهمه به بچه هاى رحيم تقسيم كنيد .
((فاطمه نرگس )) خداحافظ
دفترچه بانكى «91»نود و يك هزار تومان پول در ان است و سند خانه پيش مادرم هستند انها را بگيريد و همراه اين نوشته به سپاه پاسداران منطقه (6)بده واقع در بلوار «بانك صادرات‌شعبه سرباز »
(بنام نامى حجتبن الحسن )
خدمت برادر عزيزم – سيد احمد كار اموزيان پس از انكه ارزوى سلامتى شما را از درگاه خداوند خواهانم . اميد وارم كه قدمهاى مثبت در راه دين خدا برداشته وكوله بارى براى دنياى آينده برداريد كه در عالم برزخ وروز قيامت باعث افتخار و سربلندى شما باشد .
برادر عزيزم خواهش كوچكى از شما دارم كه اگر من برنگشتم يك الت موسيقى در خانه دارم ان را خرد و نابود كنيد كه بدان گونه كه هيچ يك از وسايل ان سالم نباشد . بنا به حديث مستند از رسول خدا در روز قيامت اگر شخصى اهل تار طنبور است الت موسيقى همراه ان است در كتاب انوار فماينه روايت شده صاحب تار رو سياه ومحشور مى شود وبدستش تارى از اتش چسبيده كه بر سر او
مى خورد .
پروردگارا انچه دارم از تو دارم و در راه تو بايد بدهم
احمد -من 1000تومان از حاج مهدى صافكار طلبكارم از بابت ؟؟؟بگير و به رحيم بده كه از م طلبكار است .
2/2/61

بیوگرافی

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
16/02/1361
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
عـملیـات :
بیت المقدس جبهه جنوب
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

شهیدها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *