عباس محمدیان

نــام :
عباس
نـام خـانوادگـی :
محمدیان
نـام پـدر :
علی
تـاریخ تـولـد :
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحيم

الذين يقاتلون فى سبيله صفا كانهم بنيان مرصوص همانا خداوند دوست دارد كسانى را كه مى كشند و جنگ مى كنند در راه خدا و صفوف آنان مانند ساختمانى از سرب محكم مى باشد .
به نام خداوند در هم كوبنده ظالمين و ستمگران و با درود به رهبر كبير انقلاب و سلام به شهداى انقلاب اسلامى ايران و با سلام به رزمندگان اسلام و به امت انقلابى ايران .
هر روز كه از زندگى ام مى گذرد بيشتر در انقلاب اسلامى غرق مى شوم خود را به خداوند نزديكتر احساس مى كنم هر روز نويدى تازه براى رسيدن به كمال انسانيت است و اين بر انگيزنده روح مبارزه بر عليه زور و ستم و استعمار تا ايثار جان ناقابل خود ادامه خواهم داد.
مادر عزيزم ، براى فرزندت دعا كن چون نياز به دعايت دارم همانطور كه با رها گفتم برايم گريه نكن بلكه شادى بنما و به ديگران تبريك بگو و ازهمه بخواه به جاى تسليت به تو تبريك و شادباش بگويند برايم عزادارى مكن چون دشمنان اسلام و خدا از گريه و ناراحتى تو خوشحال خواهند شد .
با شهادت من رسالت بزرگى كه بر دوشت است به انجام رسانى مگر آرزوى هر مادر اين نيست كه فرزندش در راه خدا حركت كند .
پدر و مادر خوبم فرزندتان رفته است ، فرزندى كه پانزده سال برايش زحمت كشيده بوديد .
رفتن من شما را نا راحت مى كند اى را خوب مى دانم ولى اگر اين رفتنم باعث خشنودى خداوند باشد بايد شما را نيز خوشحال كند چون آرزوى شما اين بوده كه فرزندتان را در راه خدا بدهيد و اين را نيز مى دانم اگر شهادت نسيب من شد ديگر غمى برشما نخواهد بود بلكه غرور و سر بلندى و با افتخار از من ياد خواهيد كرد آن را بدانيد كه هدفى جز احياى دين محمد (ص ) و بر قرارى اسلام راستين نداشته ام و با اميد ديدار با معبود و محبوب در راهش وارد شدم .
تنها آرزويم اين بود كه اسلام پيروز و جهانگير شود و پاداشى كه از خدا خواسته ام اين است كه خدا شهادت را نصيب من بگرداند اميدوارم كه به اين آرزو برسم گرچه امروز نيستم كه پيروزى را با چشم ببينم لكن حال كه به آن فكر مى كنم پيروزى واقعى را با تمام وجودم حس مى كنم چون مى دانم كه شهادت پيروزى خون بر باطل است .
همان طور كه قر آن مى فرمايد انا لله و انا اليه راجعون ما از سوى خدا امده ايم و به سوى او بر مى گرديم و اگر من شهيد شدم مرا در بهشت زهرا جواديه و الهيه دفن كنيد يا به دلخواه پدرم .
والسلام

بیوگرافی

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1361/01/02
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
شوش
عـملیـات :
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

رفسنجانشهیدها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *