عباس کارگر برزی

نــام :
عباس
نـام خـانوادگـی :
کارگر برزی
نـام پـدر :
حسن
تـاریخ تـولـد :
1343
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحيم 

وصيت نامه شهيد عباس كارگر

بايد عصيان كننده ها ى در برابر حق را سر جاى خودشان بنشانيم و به قول امام اگر پيروز شديم اسلام پيروز است و اگر شهيد شديم چه بهتر باز هم ما پيروزيم .

ابتدا سپاس بايد گفت پروردگار متعال را كه مرا بر شغل پاسدارى كه خدمتگذارى به مردم و اسلام و ادامه دادن را ه شهيدان است منت نهاده . و رحمت بر پيامبران و فرسنتدگان او كه سعادت د راه خود را به ما نشان دادند و سپاس خدايى را كه مرا از خاك خلق كرد و به خاك بر ميگرداند چقدر عالى است كه انسان اين نداى حق را پاسخ دهد و در راه او جهاد نمايد من خودم را كبوترى رها شده كه به سوى سعادت پرواز مى نمايد حس مى كنم و چه ننگ است انسان در بستر لحاف بميرد . خانواده عزيز پدرو مادرم از اينكه فرزند خوبى نبودم واقعا شرمنده ام و اميدوارم كه مرا ببخشيد و تو هم چون ما در بقيه برادران شهيدم افتخار كن كه من در چنين راهى قدم گذاشته ام اى امت شهيد پرور كه خونها براى اسلام داده ايد و مى دهيد جوانان ما ديگر لاله هاى سرخ را براى حجله گاه عروسى شان نمى خواهند انها لاله ها را براى حجله گاه شهادتشان  مى خواهند .

اى برادران و خواهرانم اگر دفاع نكنيم و فرداى قيامت روز سر نوشت انسانها چه جوابى بدهيم كفر با اينكه مى دانند كه كفرايى مى ترسند اول كه براى اسلام مى جنگيم پس ترس معنى ندارد و از شما مى خواهم در دعاها يتان ؟؟؟ دعا كنيد و امام را تنها نگذاريد .

خواهرانم زينب وار در مقابل نا ملايمات زندگى دست و پنجه نرم كنند و از خانواده ام مى خواهم كه براى مرگ من گريه نكنند و اگر گريه كنند راضى ندارم .

دوستان و اشنايان و همرزمانم وحدت را حفظ كنيد و با ادامه دادن راه شهدا كه بزرگترين سلاح ما مى باشد مشت محكمى بر دهان ابر قدرتها ى جهان خوار بزنيد و مبادا امام امت اين قلب و اين هديه خدا راتنها بگذاريد و از نماز شب كوتاهى نكنيد كه اين راهى است باى رسيدن به كمال انسانى .

در پايان اگر خداى نكرده مجيد رنجبر كه درعراق هست بدست مزدوران عراقى هست اگر شهيدش كردند ؟؟؟ و از خانواده انها در خواست كنند كه مجيد را پهلوى من خاك كنند و اگر راضى شدند و اگر انشاالله برگشت مجيد رنجبر دو سال لباس مشكى بر تن كند نه اينكه به عنوان عزا ؟؟؟

به اميد پيروزى رزمندگان اسلام

و دعا براى اما م را فراموش نكنيد

بتاريخ  16/1/1362

در دشت عباسى

بیوگرافی

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1361/05/08
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
مهران
عـملیـات :
کربلای 1
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

رفسنجانشهیدهاکربلای 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.