ماشاالله احمدپور گهرتی

نــام :
ماشاالله
نـام خـانوادگـی :
احمدپور گهرتی
نـام پـدر :
اکبر
تـاریخ تـولـد :
1327
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحیم
“ان الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا تتنزل علیهم الملائکه الا تخافوا و لا تحزنوا و ابشروا بالجنه التی کنتم توعدون” كساني كه گفتند پروردگار ما خداست و به دنبال آن استقامت كردند، فرشتگان بر آنان نازل مي شوند كه نترسيد، حزن و اندوه به خود راه ندهيد.
خداوندا! تو را به جان زهرا(ع) سوگند مي دهم فرج حضرت مهدي(عج) را نزد كي فرما وچشم ما را به جمال منور آن حضرت روشن گردان و این رهبر و نايب برحق او را براي اسلام و مسلمين دركنار آن حضرت محافظت گردان. دشمنان اسلام را اگر قابل هدايت مي باشند هدايت فرما و اگر نه، آنها را گم و نابود گردان. سلام من به تمامي شهدا از صدر اسلام تا بحال و سلام من به تمامي مردان خدا. خدمت همسر و فرزندانم سلام. اگر لطف الهي شامل حالم شد، بسيار تا بسيار صبور باشيد كه خداوند صابرين را دوست دارد. فقط به شما عرض ميكنم هر کس كه طلبي درخواست کرد طلب او را بدهيد چرا كه هر چه بدهکاری دارم در نامه اي در توي آلبوم عكس گذاشت هام ديگر یادم نیست. خدمت پدر بزرگوار گرامي سلام عرض ميكنم و اميد است كه اگر كوتاهي از جانب اين حقير ديده، آن بزرگوار با بزرگواري خودش مرا مورد بخشش قرار دهد و اگر باز آیم سعي ميكنم درست انجام وظيفه كنم چنانكه خداوند نسبت به والدين سفارش بسیار كرده است. برادرانم خدمت شماها سلام فراوان مي رسانم و اميد است شما راه علي(ع) و اولاد علي(ع)  را ادامه دهيد. برادرم عباس اگر لطف الهی شامل حالم شدآنچه را كه در مورد پيشبرد انقلاب اسلامي است شما بنویسید و در حضور مردم بخوانيدكه خداوند ما را مورد رضاي خود قرار دهد. همسرم اگر لطف الهي شامل حالم شد فرزندانم را طوري تربيت كن كه آنگاه بابا در كنار آنها است و همچنان كه الگوي شما زنها حضرت فاطمه(ع) و فرزندش سالار شهيدان حسين(ع) دوست دارند. ديگر بيش از اين شما را به زحمت نمي اندازم. قربان شما. ماشاءالله احمدپور. 1365/10/1.  و اگر خداوند ياري كرد كه زنده خدمت شما باز آيم و ا نشاءالله  زيارت حضرت حسين(ع) رفتم براي شما سوغات خواهم آورد از آن خاک مقدس آنحضرت. والسلام .

بیوگرافی

یکم آبان 1327 ، در روستاي برفه از توابع شهرستان شهربابك به دنيا آمد. پدرش اكبر، كشاورزی می کرد و مادرش صغرا )فوت 1359 ( نام داشت. تا پايان دوره ابتدايي درس خواند. خدمتكار آموزش و پرورش بود. سال 1353 ازدواج كرد و صاحب دو پسر و چهار دختر شد. به عنوان بسيجي در جبهه حضور يافت. سيزدهم بهمن 1365 ، در شلمچه بر اثر اصابت تركش به سر و دست، شهيد شد. مزار وي در گلزار شهداي زادگاهش قرار دارد. برادرش غلامرضا نيز به شهادت رسيده است.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1365/11/13
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
شلمچه
عـملیـات :
کربلای5
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

آموزش و پرورششهربابکشهیدهاکربلای 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *