مجید انجم شعاع

نــام :
مجید
نـام خـانوادگـی :
انجم شعاع
نـام پـدر :
حاجی
تـاریخ تـولـد :
1342
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحیم
ربَّنَا اغْفِرْ لَنَا ذُنُوبَنَا وَإِسْرَافَنَا فِي أَمْرِنَا وَثَبِّتْ أَقْدَامَنَا وانصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْكَافِرِينَ
پروردگارا گناهان ما را و زیاده رویهایمان را در کارهایمان ببخشای و گامهایمان را استوار ساز و بر کافران پیروزمان گردان. با درود خدمت رهبر کبیر انقلاب و با سلام خدمت پدر و مادر و تمام عزیزانم امیدوارم که تمامی شما در سوگ من خوشحال باشید و بر من حسادتتان برد زیرا که بزرگترین آرزو در زندگی یک انسان مسلمان رسیدن به شهادت است که قسمت هر کس هم نخواهد شد. مادر و پدر عزیزم من که در زندگی کوتاهم نتوانسته ام خدمتی به شما بکنم امیدوارم که با شهادتم باعث افتخار شما بشوم افتخاری که شما به آن ببالید که فرزندتان را در راه خدا از دست داده اید و تنها وصیت من این است که نمازهایتان را سر وقت بخوانید و قرآن را بیاموزید و به برنامه های دینی و عقیدتی و سیاسی بپردازید تا آگاهانه از این دنیای بی ارزش نروید. والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته.

بیوگرافی

 دوازدهم مرداد 1342 ، در شهرستان كرمان متولد شد. پدرش‌حاجي، كارمند شركت‌ نفت بود و مادرش‌ فاطمه نام داشت. تا سوم متوسطه درس خواند. پاسدار بود، بيست‌‌وچهارم‌ فروردين 1360، در دارلك مهاباد هنگام درگيري با گروه‌هاي ضدانقلاب براثراصابت گلوله به شكم، شهيد شد. مزار وي درگلزار شهداي زادگاهش واقع است. برادرش‌حميدرضا نيز شهيدشد.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1360/01/26
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
دارلک مهاباد
عـملیـات :
کربلای کردستان
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
5
ردیـف :
3
شـماره :
7

تصویرمـزار

سپاهشهیدهاکردستانگلزار شهدای کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.