محمد خاکدوستی

نــام :
محمد
نـام خـانوادگـی :
خاکدوستی
نـام پـدر :
عباس
تـاریخ تـولـد :
1347
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحیم
وظیفه هر فرد مسلمان است که در مقابل تجاوزات بیگانه که به میهن و دین نموده اند دفاع کنید و از آن جایی که بنده خود را یک فرد شیعه و مسلمان و پیرو خط امام یافتم دفاع از اسلام و میهن عزیز را یک وظیفه شرعی و اسلامی دانسته ام و به جبهه های جنگ آمده ام و ما از امام عزیز تشکر می کنیم که ما را از فساد نجات داد و لازم نمی دانم کسی از ما تشکر کند چرا که ما جنگ با کفر را یک وظیفه شرعی دانسته و از رهبر آگاهمان تشکر می نماییم. خداوند انشاالله ملت ما را از ارشادات ایشان بهرمند نماید و سایه روحانیت را از مملکت اسلامی ما کوتاه نفرماید. خداوند این منافقان کوردل را که از کافران صدر اسلام خونخوارترند نابود سازد.
پروردگارا رهبر عزیز ما را طول عمر عطا بفرما. از شما می خواهم که فقط پیرو خط امام باشید و نگذارید به امام عزیز صدمه ای وارد آورند دیگر عرضی ندارم به جز سلامتی شما.
خدایا ترا به جان مهدی تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار. والسلام

بیوگرافی

پنجم ‌ارديبهشت 1347، در شهرستان بم چشم‌ به جهان گشود. پدرش ‌عباس، بزار بود و مادرش‌ رقيه نام‌ داشت. تا دوم راهنمايي درس ‌خواند، به‌عنوان ‌بسيجي در جبهه حضور يافت. سوم ‌فروردين 1361، در دشت‌عباس بر اثر اصابت تركش به‌ شهادت رسيد. مزار وي درگلزار شهداي زادگاهش واقع است.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1361/01/03
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
دشت عباس
عـملیـات :
نامشخص
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

بمدانش آموزشهیدها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *