محمد رشیدی

نــام :
محمد
نـام خـانوادگـی :
رشیدی
نـام پـدر :
علی
تـاریخ تـولـد :
1336
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحیم
الم. ذَلِكَ الْكِتَابُ لَا رَيْبَ  فِيهِ  هُدًى لِّلْمُتَّقِينَ . الَّذِينَ يُؤْمِنُونَ بِالْغَيْبِ وَيُقِيمُونَ الصَّلَاةَ وَمِمَّا رَزَقْنَاهُمْ يُنفِقُونَ. وَالَّذِينَ يُؤْمِنُونَ بِمَا أُنزِلَ إِلَيْكَ وَمَا أُنزِلَ مِن قَبْلِكَ وَبِالْآخِرَةِ هُمْ يُوقِنُونَ
خدمت تمام برادران و خواهران سلام عرض می کنم و من از تمام شما برادران و خواهران می خواهم که همیشه در سنگر مسجد بایستید . مسجد سنگر است. سنگر خانه خداست. نماز را بخوانید دعا کنید برای رزمندگان اسلام برای آزاد شدن اسیران و پیدا شدن مفقودین و شفا برای مجروحین.
برادران و خواهران قرآن خواندن ثواب دارد قرآن را بخوانید ثواب می برید.
سلام بر دوازده امام و چهارده معصوم. سلام ما بر امام زمان و بر نائب برحقش امام خمینی و دعا برای امام. من یک خانه دارم 3 دانگ مال همسرم است و سه دانگ مال خودم است و سه دانگ باید قیمت شود. 31600 هزار تومان بپردازید برای همسرم. این پول طلا است و زمین پشت 90 قصب است و زمین و موتورسیکلت مال علی است و بقیه این پول سه دانگ خانه اگر من قرض دارم بپردازید و باقی پول را قرآن و روزه برای خودم بخوانید و اضافه آن پول را بدهید برایم نماز بخوانند و پول بدهید برایم روزه بگیرند. والسلام.

بیوگرافی

ششم تير 1336، در شهر انار از توابع شهرستان رفسنجان زاده شد. پدرش‌علي، كشاورز بود و مادرش فاطمه نام داشت. تا پايان مقطع ابتدايي درس خواند. سال 1358، ازدواج و صاحب يك پسر شد. كارگربود، به‌ عنوان بسيجي در جبهه حضور يافت. هفتم بهمن 1365، در شلمچه بر اثر سوختگي شدید به شهادت رسيد. مزار وي در امامزاده صالح (ع) زادگاهش واقع است.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1365/11/07
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
شلمچه
عـملیـات :
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

رفسنجانشهیدها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *