محمد عربپور داهوئي

نــام :
محمد
نـام خـانوادگـی :
عربپور داهوئي
نـام پـدر :
محمود
تـاریخ تـولـد :
1345
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُواْ فِي سَبِيلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاء عِندَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ

با سلام و درود به درگاه حضرت بقیة الله اعظم امام زمان، فرمانده جبهه های نبرد حق علیه باطل، یاور مستضعفان و دشمن ستمگران و با درود فراوان به بزرگ رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران و بنیانگذار جمهوری اسلامی، امام خمینی و با سلام فراوان به روان پاک شهدای صدر اسلام به خصوص شهدای جنگ تحمیلی عراق علیه ایران و با درود فراوان بر تمامی رزمندگان را حق، این زاهدان شب و شیران روز و با سلام فراوان بر ملت شهید پرور ایران.

وصیت من این است اگر من شهید شدم در مرگ من زاری نکنید و سیاه پوش نشوید و بر سر قبر من شیرینی بپردازید و هیچگونه ناراحت نشوید باید افتخار کنید که چنین فرزندی قربانی اسلام کرده اید و از ملت شریف ایران بخصوص اهالی روستای خودم می خواهم که هر بدی از من دیده اند مرا حلال کنند و همچنین از پدر و مادر خودم می خواهم که مرا ببخشند  و از دوستان و برادران خودم می خواهم که به جبهه بیایند و راه شهیدان را ادامه دهند، چون تمام پیامبران و امامان ما هم شهید شدند و آدم باید بمیرد چون خداوند مرگی را که به آدم داده است آن را کم و زیاد نمی کند و هر وقت که خواست او را می گیرد و چه خوب است آدم مرگ با عزت را، همان راهی که امامان ما در آن کشته شدند، انتخاب کند. دیگر عرضی ندارم.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

اگر من شهید شدم مرا در زادگاه ابدی خودم در روستای داهوئیه به خاک بسپارید. و از مردم روستای خودم می خواهم که دعا برای امام و رزمندگان را از یاد نبرند و در دعاهای کمیل، ندبه و توسل شرکت کنند.

61/10/29

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار

از عمر ما بکاه بر عمر رهبر افزا

بیوگرافی

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1362/01/22
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
شرهاني
عـملیـات :
والفجر1
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

دانش آموززرندشهیدهاوالفجر1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *