محمود مددنیا

نــام :
محمود مددنیا
نـام خـانوادگـی :
نـام پـدر :
شعبان
تـاریخ تـولـد :
1342
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

كدشناسايى :1691148
كدبايگانى :6012180
نام :محمود
نام خانوادگى :مددنيا
نام پدر :شعبان
تاريخ‌تولد :08/08/1343
ش.ش :801
محل‌صدورشناسنامه :كرمان
تاريخ شهادت :12/09/60
نوع حادثه :حوادث‌مربوطبه‌جنگ‌تحميلى
شرح حادثه :حوادث ناشى ازدرگيرى مستقيم بادشمن-توسطدشمن‌درجبهه
استان :بنيادشهيداستان‌كرمان
شهر :اداره‌بنيادشهيدكرمان
وصيت‌نامه :%%1
1691148محمود مدد نيا
بسم الله الرحمن الرحيم ان الله اشترى من المومنين انفسهم واموالهم بان لهم الجنه همانا خداوند مى خرداز مومنان جانها و مالهايشان را و در ازاء ان بهشت را قرار داده است .
سلام به خانواده گراميم . سلام به رهبر عزيز و بتشكن. سلام به ملت قهرمان . سلام بر مهدى منجى انسانها . سلام به پدران و مادران شهيد پرور و سلام به مجاهدين راه الله . سلامى از كربلاى خونين سوسنگرد اينك كه ما خود را برا ى نبردسخت با دشمنان خدا اماده مى سازيم اميدى به برگشت ما نيست ما به فرمان فرمانده كل قوا خمينى عزيز به سوى الله هجرت مى كنيم به اميد انكه مورد قبول خداوند قرار گيرد . اينك براى همه شماپيامى دارم اى ماد ر،اى پدر ، واى برادر واى خواهر و اى مسلمان پيام خونم رابه همه برسان به مردان و به زنان به جوانان و پيران و به همه بچه ها . شهادتم رابه امام زمان ونايبين امام خمينى و تمام پدران و مادران شهيد داده تبريك بگو كه اى مردم مسلمان به خود اييد ودشمن را بشناسيد و بدانيد كه اگر چه گروه گروه شده اند ولى همه يك هدف دارند و ان نا بودى اسلام است و بدانيد كه بقاى قران و اسلام و حكومت الله به خون شهيدان است و بس .
مادرم به جوانان بگو شهادت افتخار مردان است و از شهادت نهراسند كه مرگ سرخ بهتر از زندگى ننگين است و تو اى جوان بكوش كه از اسارت دنيا برهى به پدران بگو فرزندان را على گونه تربيت كنندتنها به فكر زندگى چند روزه فرزندتان نباشيد كه چه زودگذر است مادر م به مادران بگوشهيدپرور شوندو به دختران بگو اى خواهر پاسدار عفت باش و بكوش زينب گونه عمل كنى و پيام برادران شهيدترا به گوش جهانيان برسانى چراكه وظيفه تو سخت سنگين است و اى ماد ردر پايان بگو كه نايب مهدى حسين زمان اميد مستضعفان خمينى بت شكن فرياد هل من ناصر ينصرنى سر مى دهد اى همه انسانها به ياريش بشتابيد كه اگ رچنين نكنيد صدر اسلام و مستضعفين را براى هميشه خفه خواهند كرد و نيز انها كهخون شهيدان را به هيچ انگارند و بر سر مطاع دنيا به ستيز بر خيزند و حمايت امامشان رافرو گذارند .راهشان راه طاغوت است و جايش دوزخ .
خدايا خدايا تا انقلاب مهدى خمينى را نگهدار.
ما زنده به انبم كه ارام نگيريم موجيم كه اسودگى ما عدم ماست و السلام عليكم و رحمه الله و بر كاته

بیوگرافی

مددنيا، محمود
هشتم آبان 1343، در شهرستان كرمان متولد شد. پدرش شعبان، پاسدار بود و مادرش عصمت نام داشت. تا سوم‌متوسطه درس خواند، به عنوان بسيجي درجبهه حضور يافت. هشتم‌آذر1360، در محوربستان بر اثر اصابت تركش به‌ شهادت رسيد. مزار وي در گلزار شهداي زادگاهش واقع است.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
12/09/1360
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
بستان
عـملیـات :
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

شهیدها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *