محمود ترابي زرندي

نــام :
محمود
نـام خـانوادگـی :
ترابي زرندي
نـام پـدر :
احمد
تـاریخ تـولـد :
1341
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحیم

سپاس بیکران به خداوند متعال و درود بر پیامبر بزرگ اسلام و حمد وستایش این بنده روسیه برخدای بخشنده آن معبود که بشر را از گمراهی نجات داد به سوی صراط مستقیم سلام بر  مهدی موعود منجی عالم بشریت و سلام بر نایب برحقش امام خمینی و سلام بر پیروان راستین و سلام بر شهیدان احمدالله که توفیق الهی شامل حالم شد و در زمان ولایت و امامت نایب برحق امام زمان (عج) خمینی بت شکن در جنگ سپاه اسلام با سپاه کفر تحت فرماندهی امام زمان (عج) با آگاهی تمام راه حق و حقیقت را انتخاب و یافتن نعمت عظیمی (شهادت) که سعادت دو جهان در آن نهفته است رسیدم اکنون با ظهور مجدد خورشید اسلام انسان می رود تا برای همیشه خلیفه خدا در زمین شود و به آن مقامی که ذیحق است دست یابد آری جبهه برای جویندگان راه تکامل انسانیت بهترین و برترین دانشگاه است براستی جبهه سنگر مشق است پس بشتابید ای برادران به سوی کاروان کربلا کاروانی که می رود تا آرمانهای اصیل اسلامی را در جهان تحقق بخشد این کاروان با کاروان راهیان کربلاست اعضای این کاروان عشق مولایشان حسین (ع) را در سر دارند این کاروان می رود تا برای همیشه ظلم و فساد را از جامعه اسلامی بیرون کند آری دوستان و برادران حسینیان زمانتان خمینی را تنها نگذارید زیرا او سفیر حضرت مهدی (عج) می باشد. و توای فرزندم بدان راه من راه الله است راه عشق و ایثار راه شهادت و شهادت پس راهم را ادامه بده ای فرزندم و توای مادر که من را در گهواره خونین پروراندی اکنون امانتی که خداوند در نزد تو داشت آن امانت را پس گرفت و توای مادر آیا موقعی که خبر شهادت من را می شنوی گریه خواهی کرد یا همچون شیرزن کربلا پیامم را به گوش مردم می رسانی .

و توای همسرم لیاقت نداشتم در کنارت زندگی کنم تو اسیر آینده من هستی در این دنیا فرزندم را در کودکی با مهرو علاقه به ائمه اطهار وفق بده و تربیت اسلامی را به آن بیاموز مبادا فرزندم را رها کنی شبهای جمعه متوسل شو به خاندان عصمت و طهارت دعای کمیل و دعای توسل ودعای ندبه را فراموش نکنی دراین شبهای مقدس دعا مستجاب می شود دعا کن رزمندگان اسلام بر بعثیان متجاوز پیروزشوند همسرم هر کاری را که می خواهی انجام دهی ببین آیا رضای خدا در آن کار است بعد آن کار را انجام بده و تو این را بدان حجاب تو سنگر است حجابت را حفظ کن و تو بدان که خانه ابدی من در بهشت زهرای زرند می باشد جسدم را در آنجا دفن کنید اندک مالی که در زندگی دارم برای فرزند عزیزم است و ماشین هم برای فرزندم است همسرم اگر در طول زندگی به تو بد کردم از تو طلب عفو و بخشش دارم دوستان وبرادرانم بدانید دنیا دار آزمایش است خوشا بحال مقاومت کنندگان آنانیکه در حوادث زندگی راه بندگی پروردگار را پیشه خود کرده اند و با تحمل مشقات فراوان در عمل ثابت کرده اند فقط بنده الله هستند و بس در ضمن کسانیکه از من قرض دارند به پدرم مراجعه کنند در آخر من در زندگی هیچ خدمتی به اسلام نکرده ام امیدوارم که شهادتم در راه حق یک قطره خون ناقابل بپای نهال اسلام ریخته باشم والسلام

والعاقبه للمنقین  تاریخ 64/11/20

بیوگرافی

يكم فروردين 1341، در روستاي باب هوتك‌ از توابع شهرستان ‌زرند متولد شد. پدرش احمد، كارمند شركت ذغالسنگ بود و مادرش كبري نام‌ داشت. تا پايان مقطع متوسطه درس‌ خواند و ديپلم راه و ساختمان گرفت. سال 1362، ازدواج ‌كرد و صاحب يك پسر و يك دختر شد. پاسدار بود، دوازدهم تير 1365، با سمت مسئول ارزيابي لشكر 41 ثارالله در قلاويزان توسط نيروهاي عراقي بر اثر اصابت‌ تركش ‌خمپاره به‌ شهادت رسيد. مزار او در گلزار شهداي زرند واقع است. او را علي نيز مي‌ناميدند.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1365/04/12
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
قلاویزان
عـملیـات :
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

زرندشهیدها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *