منصور حاجی زاده

نــام :
منصور
نـام خـانوادگـی :
حاجی زاده
نـام پـدر :
ماشاالله
تـاریخ تـولـد :
1347
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحیم

و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل ا… امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون. مپندارید کسانی که در راه خدا کشته شده اند، مرده اند بلکه آنان زنده اند و در نزد پروردگار روزی می خورند.

با سلام به امام زمان و نایب برحقش امام خمینی و با درود و سلام به تمام خانواده شهدا و با درود و سلام گرم به پدر و مادر عزیزم و با سلام خدمت خواهر و برادر و با سلام گرم خدمت تمام خانواده محترم: پدر و مادر محترم اینکه من وصیت نامه خود را می نویسم از شما خواهشی دارم و آن این است که اگر من شهید شدم در مرگ من گریه مکن که دشمن شاد می شود و تو ای خواهر و برادر درس بخوان تا بتوانی در پشت خط رزمندگان را یاری کنی. پدر و مادر اگر من شهید شدم پیکر مرا در کرمان دفن کنید. پدر و مادر عزیز اگر بدی از من دیدید مرا حل کن تا بتوانم در نزد پروردگار روسفید باشم . پدر و مادر گرامی و خواهر و برادر مبادا امام را تنها بگذارید مبادا دعا را فراموش کنی که این گناه بزرگی است مادرجان 10 تومان علیرضا عابدینی از من می خواهد . 10 تومان را به او بده تا من خیالم راحت باشد و تو ای خواهر و برادر نماز را بخوان و هر روز برای پیروزی رزمندگان دعا کنید که این پیروزی نزدیک است از تمام خانواده می خواهم که اگر بدی از من دیدند مرا ببخشند و در پایان پیامی دارم برای مردم شهید پرور دارم. اولا من کوچکترم که این پیام را بدهم، پیام من این است که این مردم شهید پرور پیروزی نزدیک است راه کربلا باز می شود. امام زمان می آید ولی دعای امام را فراموش نکنید. دعای رزمندگان را فراموش نکنید که اگر فراموش کنید گناه بزرگی را انجام داده اید. خدا یار و یاورتان والسلام خدایا – خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

 

بیوگرافی

شانزدهم‌ تير 1347، در شهرستان كرمان متولد شد. پدرش ماشاءالله، كارگر شركت‌ ذغالسنگ بود و مادرش ‌حيات نام‌ داشت. تا اول راهنمايي ‌درس ‌خواند. كارگر بود، به‌ عنوان بسيجي درجبهه‌ حضور يافت. بيست ‌و ‌دوم دي 1365، در شلمچه بر اثر اصابت تركش ‌شهيد شد. مزار وي در گلزار شهداي زادگاهش قرار دارد.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1365/10/22
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
شلمچه
عـملیـات :
کربلای 5
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
1
ردیـف :
8
شـماره :
5

تصویرمـزار

شهیدهاکارگرکربلای 5گلزار شهدای کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.