مهدی بهمن زاده

نــام :
مهدی
نـام خـانوادگـی :
بهمن زاده
نـام پـدر :
احمد
تـاریخ تـولـد :
1340
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحیم
والعصر- ان الانسان لفی خسر – الاالذین امنو و عملو الصالحات و تواصو بالحق و تواصوبالصبر
قسم به زمان و به عصرکه به درستی همه انسانها درزیان و خسرانند مگر کسانی که عمل صالح انجام دهند و دعوت به حق و دعوت به صبر واستقامت کنند.
و در این زمان بدنبال دعوت به سوی حق که از طرف رهبر عزیزمان امام خمینی برای دفاع از اسلام و مملکت اسلامی شده من مهدی بهمن زاده با اختیار کامل و آگاهی کامل نسبت به آنچه در پیش دارم این کار را بهترین عمل صالح دانسته و آن را انتخاب کامل نسبت به آنچه در پیش دارم این کار را بهترین عمل صالح دانسته وآن را انتخاب کرده ام زیرا که این عملم را پاسخی به ندای « هل من ناصرا ینصرنی » شهید کربلا حسین بن علی (ع) می دانم بخصوص که این تاریخ نیز مصادف با ایام سوگواری آن حضرت است و انشاءالله که خداوند همه پویندگان راهش را از برکات این ماه بهره مند گرداند و به من بندة حقیر و روسیاهش هم نظری بیفکند و از برکت پاکی و خلوص دیگر برادران همراه ، من گنهکار را نیز ببخشد و بیامرزد.
واما دراین لحظات که هر لحظه عشق و شوق همگی مان به زیارت مرقد پاک حسین بن علی (ع) افزونتر می شود سخنی چند با شما که این نامه را می خوانید دارم .
در وحله اول سخنم با شماست پدر ومادر عزیزم
پدرم ، مادرم ، شما برای بزرگ کردن من سختیهای بسیار کشیدید و از خود بسیار ایثار کردید و من هر چه دارم اول از خدا و بعد از برکت زحمات بی دریغ شما دارم و این را نیز آگاهم که تنها خواستتان خوشبختی و سعادت من بوده است و اینکه با اطمینان می توانم به شما مژده بدهم که راه سعادت و خوشبختی ابدی را یافته ام چرا که اگر این بار سالم از جبهه برگردم که از برکات این جهاد مقدس انشاءالله بهره مند می شوم و اگر هم در این راه جان را ببازم که بازهم به سعادتی از این بالاتر که جزای آن رضای خدا و رسولش است که این بالاترین سعادتها برای یک مسلمان و بزرگترین دستمزد برای خانواده است . این را هرگز فراموش نکنید که ما با این شعار به جبهه رفتیم که کفن بدوز بهر تنم مادرم مگر عزیزتر زعلی اکبرم و این باید همواره شعار شما در زندگی ودر تربیت فرزندانتان باشد که زندگی این بزرگان دین را الگوی خود قرار دهید واگر چنین کنید مطمئنا سعادت ابدی خود و فرزندانتان را فراهم کرده اید چرا که وعدة خدا راست و درست است .
موضوع دیگر اینکه هرگز ، هرگز به کاری که مخالفتی و یا حتی کمترین انحرافی از خط امام داشته باشد تن ندهیدزیرا که امروزه سخن امام و راه امام خمینی صراط مستقیم و تبلور اسلام محمد(ص) وعلی (ع) است و دیگر راهها همه راه ضالمین و مغضومین است . در پایان امید عفو و بخشش از شما به خاطر کوتاهیها و احیانا نافرمانیهایم را دارم واز شما خواهشمندم که هر هفته در دعای کمیل شرکت کرده و در آنجا برایم از خدا طلب عفو و مغفرت نمایید.
واما بعد سخنی با برادرانم و خواهرانم
برادرعزیزم منصور تو بعد از من بزرگترین فرزند خانواده هستی و انشاءالله که همانطور که همواره با درد من و سخن من و راه من آشنا بوده ای بعد از من هم ادامه دهندة این راه باشی تو باید همواره مشوق وترغیب کننده بقیه بچه ها باشی در اینکه اولا مطالعه کنند و هرچه بیشتر با مکتب انسانی ساز اسلام آشنا شوند واز هر طریقی شده سعی کنید به تداوم حکومت اسلامی ایران کمک نمایند ثانیا تابع پدر ومادرانی باشید و آها را یاری کنید خواهرانم معصومه و نرگس
و برادرانم رضا وعلی و حسن عزیز شما تنها نیز سعی کنید با رفتارتان و اخلاقتان چه در خانه و

بیوگرافی

هفتم ارديبهشت 1340، در شهرستان كرمان متولد شد. پدرش احمد، ارتشي بود و مادرش كبري نام داشت. دانشجوي مقطع كارشناسي بود، به عنوان بسيجي در جبهه حضور يافت. هشتم آذر 1360، در پل سابله بستان براثر اصابت ترکش به شهادت رسيد. مزار وي در گلزار شهداي زادگاهش قرار دارد. برادرش منصور نيز به شهادت رسيده است.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1360/09/08
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
پل سابله بستان
عـملیـات :
فتح بستان
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
4
ردیـف :
5
شـماره :
20

تصویرمـزار

دانشجوشهیدهاکربلای 5گلزار شهدای کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.