کاوه زهره کرمانی

نــام :
کاوه
نـام خـانوادگـی :
زهره کرمانی
نـام پـدر :
ماشاالله
تـاریخ تـولـد :
1341
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحیم
به نام خداوند هستی بخش که اگر قسمت نمود جان در رهش فدا کنم.
به نام خدا. از خاله و خانواده عزیزم خواهشمندم که در صورت شهادت من بهر نحو ممکن خواهر عزیزم […] زهره کرمانی را از قیومیت پدرم در آورده و به قیومت مادرم با پرداخت یا بدون پرداخت خرجی از پدرم قرار دهند. از مادر عزیزم خواهشمندم که این خواسته مرا تحقق بخشد و امیدوارم که در این راه از عزت و کمک خانواده عزیزم بهرمند شوند. و در صورت لزوم حتی از مراجع قضایی و یا بنیاد شهید کمک بگیرند زیرا که وصیت نامه دیگری قبل از حمله در جیب خود قرار می دهم طبق همین مضمون.
از خواهر و مادر عزیزم خواهشمندم برای رضای روح من از گریه و زاری خودداری کنند و مرا زجر ندهند زیرا که مرگ حق است خصوصا که مرگی که در راه خدا باشد زیرا که خود جان داده  تنها خود لایق گرفتن آن است پس وقتی که من خود راضی به رضای خدایم می باشم و جانم را در این راه می دهم شما نمی توانید که […] مرا عذاب دهید. پدرم را دوست داشتم و دارم ولی نه به آن حد که سرنوشت خواهرم را به او بسپارم ولی بزرگترین خواهشی که می توانم از او بکنم این است که با قیومیت مادرم نسبت به خواهرم موافقت نماید و مرا در آن دنیا هم زجر ندهد و […] و زمانی آنان را با پرداخت خرجی و درست کردن جهیزیه خواهرم کمک نماید و از مهین خانم هم بخاطر زحماتشان تشکر می کنم و امیدوارم که کامیاب نیز در آینده راه من را ادامه دهد و بیاد برادرش باشد.
[…] جان عزیزم را امیدوارم که درسش را ادامه بدهد و انشاالله خانم دکتری بشود و زندگی سعادتمندانه و خوشی را با حضور همیشگی مادر درکنارش و احترام و ارج فوق العاده به او ادامه دهد و اما مادرم نیز امیدوارم که در صورت شهادت من گریه و زاری زیاد از حد ننماید و بخاطر داشته باشد که دختری به این خوبی و عزیزی دارد و در حفظ او کوشا و انشاالله که خداوند پشتیبان و یاور آنان است زیرا که درماندگان را […] و بی یاوران را یاور و […] را همدم می باشد. دوستدار همه شما کاوه زهره کرمانی

بیوگرافی

بيست ‌و هفتم تير 1341، در شهرستان قوچان متولد شد. پدرش ماشاءالله، ارتشي بود و مادرش فاطمه نام داشت. تا پايان مقطع‌ متوسطه در رشته تجربي ‌درس خواند و ديپلم گرفت. به ‌عنوان بسيجي در جبهه حضور يافت. دوم ‌فروردين 1361، در دشت‌عباس توسط نيروهاي عراقي بر اثر اصابت تركش و قطع پا به شهادت رسيد. مزار وي در شهرستان كرمان واقع است.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1361/01/02
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
دشت عباس
عـملیـات :
فتح المبین
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
4
ردیـف :
7
شـماره :
14

تصویرمـزار

شهیدهاگلزار شهدای کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *