احمد اسدیار

نــام :
احمد
نـام خـانوادگـی :
اسدیار
نـام پـدر :
عزیزالله
تـاریخ تـولـد :
1338
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحيم

ولا تحسبن الذين قتلو في سبيل الله امواتا بل احياءعند ربهم يرزقون

با عرض سلام به محضر بقيه الله الا اعظم امام زمان روحي و ارواح العالمين له الفدا درود به رهبر كبير انقلاب اسلامي ايران حضرت امام خميني كه با قيام خود اسلام را حياتي دوباره بخشيد .

كشته شدن در راه اين انقلاب كشته شدن در راه اسلام است و فضيلت ان كمتر از شهداي كربلا نيست و من دوست دارم در راه اين انقلاب به شهادت برسم . ايا ان روز ميرسد و ايا من به ارزوي خود خواهم رسيد اميدوارم خداوند ارزوي مرا بر اورده كند و شهيد شوم . اگر من شهيد شدم مرا در بهشت زهرا ي زرند به خاك بسپاريد . و سخني با مادرم ،مادر اگر من شهيد شدم از شما مي خواهم همواره صبور باشيد و اگر خواستيد براي من گريه كنيد به ياد علي اكبر امام حسين اشك بريزيد اگر به شما بدي كردم مرا ببخشيد . از خانواده ام مي خواهم كه مر ا ببخشند و از خواهران وبرادرانم ميخواهم مرا ببخشند . از همه اقوام وخو يشان و دوستانم طلب حلاليت مي نمايم . از همه امت شهيد پرور ايران مي خواهم دست از رهبر انقلاب اسلامي ،ابراهيم زمان ،خميني بت شكن بر نداشته و تا اخرين قطره خون خويش از فرامين امام پيروي كنند. به اميد پيروزي اسلام بر كفر جهاني و به اهتزازدرامدن پرچم لا الله الا الله بر سراسر گيتي

و السلام عليكم و رحمته الله بركاته

احمد اسد يار 1360/06/22

بیوگرافی

سوم خرداد 1338، در روستاي باب‌تنگل قدمگاه از توابع شهرستان زرند چشم به جهان گشود. پدرش عزيزالله (فوت 1353) كشاورز بود و مادرش بي‌بي (فوت1365) نام داشت. درمقطع ابتدايي درس‌خواند. سال 1357، ازدواج كرد و صاحب دو پسر و دو دختر شد. بنا بود، به عنوان بسيجي در جبهه حضور يافت. هفتم بهمن 1365، در شلمچه بر اثر اصابت تركش خمپاره به شهادت رسيد. پيكر وي مدت‌ها در منطقه برجا ماند و پس از تفحص سال 1374، در گلزار شهداي زرند به خاك سپرده شد.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1365/11/07
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
شلمچه
عـملیـات :
کربلای5
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

زرندشهیدهاکربلای 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *