حسین ناصری خواجه عسکری

نــام :
حسین
نـام خـانوادگـی :
ناصری خواجه عسکری
نـام پـدر :
بخشعلی
تـاریخ تـولـد :
1343
مـحل تـولـد :
بم
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

1760440
حسين ناصرى
بسم الله الرحمن الرحيم  انا فتحنا لك فتحا مبينا ليغفر لك الله ما تقدم من ذنبك و ما تاخر و يتم نعمة عليك و يهديك
صراطا مستقيما بدرستيكه ما قرار پيروزى داديم براى نفر قرار پيروزى دادنى ؟؟؟ تا بيامرزد خدا ى تو را در آنچه پيش افتاد از گناهت و آنچه پس افتاد و تمام گرداند نعمتش را و هدايت كند تو را به راهى راست .
به تمام برادرانم عرض مى نمايم راه امام خمينى رهرو باشيد .
زيرا راه حضرت سيد الشهدا ميباشد و اسلام به خون اينگونه جوانان براى آبيارى پيروزى ؟؟؟ احتياج دارد به كسانى در راه خدا كشته مى شوند بدانيد زنده و در نزد پروردگار خود كاميابيد .
و لا تحسبن الذين قتلوا فى سبيل الله امواتا بل احياءعند ربهم يرزقون
يعنى به كسانى كه در راه خدا شهيد شدند مرده نپنداريد بلكه آنان زنده اند و نزد پروردگار خود كاميابند . من كوچكتر از آنم كه بخواهم به برادران و بسيج چيزى جهت كمك به روستاييان بگويم ولى حق روستايى بر دوش سپاه و تمام ارگانهاى انقلاب اسلامى مى باشد بنده به حاج آقا علامه امام جمعه شهرستان بم عرض كردم در باره مسجد همانطور كه امام امت خمينى بت شكن فرمود مسجد سنگر است پس براى روستايى سنگر اسلام به احتياجات منطقه برسيد زيرا خانواده پدرم بخشعلى و برادرانم مخصوصا حسن ناصرى با خوانين و فئودالها درگيرند زيرا حقوقى از برادرم على ناصرى خورده اند و مدت سه سال است ايشان درگير در يافت حقش مى باشد اينها را يارى كنيد و اگر بنده به شهادت نائل امدم در جوار برادران ؟؟؟درليجانى و اصغر با ذرى  و رستم پوطارى شهدا ى منطقه پوطزوتوكل آباد برايم خانه بسازيد ؟؟؟ را به برادرانم على ناصرى و حسن ناصرى بدهيد باى اقدام به ديگردوستان مسلمان قرائت نماييد . كه هيچ ولى اگر نيامدم بدهكارى دارم برادرانم آنها را بپردازيد خدا در عوض شما را هدايت خواهد كرد در كارهاى اسلامى سعى كنيد كمك كنيد كمك خود را دريغ نكنيد و برادر ديگرم احمد در يجانى نيز شما با ديگران فرقى نداريد در منطقه هستيد پدرم را تا حد توانايى مثل حسن و على و اكبر و احمد و محمود يارى كنيد اگر شهيد شدم او را دلدارى دهيد كه در راه خدا شهيد شده و ار اين جوانان تمام خانواده هاى به اسلام هديه كردند و لو اينكه من قايل نيستم در مقابل اين همه  نعمت كه خدا به تمامى ما داده است ؟؟؟و خواهران عزيزم شما يكى يكى بايد اسلام را با حجابتان يارى كنيد و هميشه هرانى زينب گونه و مبارز باشيد و از برادرم حسن مى خواهم همانطور كه قول داديد منطقه را اسلامى بسازيد و نگذاريد خداى نخواسته يك وقت دوباره زير يوغ زور گويان و استعمارگران بروند و از حق خودتان خيلى دفاع كنيد در ضمن من از برادران بسيج و مسئول مربوطه خواهشمندم گروه مقاومت در آدورى و ديسك قرار بدهند جهت كمك به روستاييان . من چيزى ندارم كه بگويم آنها را چطور تقسيم كنيد و در ضمن پدر جان از اينكه برايم ناراحتى زياد كشيدى ودر عوض نتوانستم برايتان كارى بكنم ولى خوشحال باش از اينكه هديه اى كوچك را در راه اسلام داديد و تو رت بمحمد (ص)پيامبر خدا قسم مى دهم درباره من ناراحت نباشيد و همچنين مادرم كه خيلى دوستت ميدارم ولى اگر خواسته من راحت باشم شما هيچ گريه نكنيد و در آخر از شما وپدرم هر دو استدعاى عفو دارم خدا در عوض شما را ببخشد از برادرانم مطمئنم بخصوص على و حسن كه خيلى همسنگر بوديم و از برادر گذشته دوست راه يكديگر بوديم كه خودش بارها راهى جبهه بودند ولى گرفتارى خانواده وديگر گرفتاريها به آنها اجازه نداد و بدانيد هميشه حق بر باطل پيروز است اينشاءالله تعالى و از خدا مى خواهم حكومت اسلامى ايران را يارى كنيد و امام زمان و نائب برحقش امام خمينى را همانطور كه تا كنون كمك بود كمك باشد .
اى جهان كفر بسوى خدا روى آوريد خداى كه شما تمام جهان را آفريد .
بسم الله الرحمن الرحيم بنام خداوند بخشنده مهربان   الحمد الله فاطر السموات و لارض جاعل الملائكته رسلا اولى اجنحة مثنى و ثلاث و رباع يزيد فى الخلق ما يشاءان الله على كل شى ء قدير ستايش بر خدا را پديد آورنده آسمانها و زمين گرداننده فرشتگان رسولان صاحبان بالها دوتا دوتا و سه تا سه تا و چهار تا چهار تا ميافزايد در آفرينش آنچه مى خواهد بدرستيكه خدا بر همه چيز تواناست .
ضمنا از فرمانده شهرستان بم مى خواهم همانطور كه برادرانم را در راه خدا يارى كرديد فراموش نفرماييد .
وسلام عليكم و رحمة الله و بر كاته
در پايان از اقوامى كه انها را نديدم و نتوانستم خداحافطى كنم عذر مى خواهم بخصوص مادر بزرگم كه واقعا حق دارد ؟؟؟عمه ام فاطمه خدا حافظى مى كنم و همچنين با خاله ام گوهر و بچه هايش و احمد پوطارى خداحافظى مى كنم پسر عمو محمد ناصرى خدا نگهدار خود و خانداده ات باشد .
قل هو الله احد  حسين ناصرى

بیوگرافی

زندگي نامه شهيد معظم : حسین ناصری
سوم خردادت 1343 در روستای خواجه عسکراز توابع  شهرستان بم به دنيا آمد پدرش بخشعلی  و مادرش کبری نام داشت خواندن و نوشتن را می دانست کشاورز بود  به عنوان بسیجی در جبهه حضور يافت بیست و ششم اردیبهشت 1361 در شلمچه  بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسيد مزار وي در گلزار شهداي توکل اباد بم واقع است

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1361/02/26
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
شلمچه
عـملیـات :
بیت المقدس
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *