روح اله الملک پور

نــام :
روح اله
نـام خـانوادگـی :
الملک پور
نـام پـدر :
عباس
تـاریخ تـولـد :
1342
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

 

 

بسم رب الشهدا  وصيت نامه پاسدار شهيد روح الله ملك پور

ان الحياة عقيدة‌الجهاد سلام و درود بر امام امت و ياران هميشه در سنگرش . امامى كه مانند جدش حسين در برابر ظلم و ستم و مستكبران و قدرتهاى بزرگ ايستاده است .

قبل از هر چيز از كليه كسانى كه حقى بر اينجانب دارند تقاضا دارم به خانواده ام مراجعه نمايند و از همه اميد عفو دارم . پدر جان و مادر جان سلام من به شما عزيزان :

من قدرت اين را كه زحمتهايى كه برايم كشيده ايد جبران كنم ندارم خيلى كتاسفم و اميدوارم كه حلالم كنيد . عزيزانم هر چند با سختيهاو مشكلات فراوان فرزندان خود را بزرگ كرده ايد خدا كند در دنياى جاويدان بتوانم جبران كنم . و اما امانتى را كه خداوند به شما داده بود به صاحب اصلى اش برگردانديد و هيچ گاه نگران نباشيد دعا كنيد خداوند اين قربانى را از شما بپذيرد ،دعا كنيد هر چند قربانى مى دهيد خداوند امام عزيز را سلامت بدارد تا ظهور اقا امام زمان و تا سرنگونى مستكبران و حاكميت اسلام بر جهان . من از خداوند توفيق همگى شما را خواستارم هميشه براى پيروزى اسلام ومسلمين دعا و كوشش را از ياد نبريد .

سخنى با برادرانم :سلام بر برادرانم و خدا شما را در راه جهاد براى اسلام موفق بدارد از شما مى خواهم مرا حلال كنيد . برادران بعد از من به سپاه برويد و بگويد اگر از من بدى ديده اند حلال كنند برادران شما را توصيه مى كنم در مورد قضاوت بسيار دقت كنيد سخنرانيهاى امام و پندو اندرزهاى ايشان را به دقت گوش كرده عمل كنيد و از شما انتظار دارم نگذاريد امام تنها بمانند و هر گاه لازم شد به جبهه ؟؟؟ حق عليه باطل بشتابيد و به نداى امام لبيك بگوييد و خوشا بحال آنانكه زندگيشان براى خداست مرگشان در راه خدا ،و خوشا بحال آنانكه جز راه خدا راهى ندارند و جز ذكر خدا يادى …

خويشتن را در يابيد و به لحظه وداع كه در آن لحظه مرگ وزندگى چيزى جز افسوس نيست و به هنگام مردن از مرگ فرارى نيست . چنان باشيد كه به قول امام على (ع)براى هر لحظه مردن آماده باشيد . برادرم محسن نماز جماعت شما قطع نشود و شما بعد از من يا پس از پايان تحصيل به حوزه علميه و يا به سپاه برويد انشاءالله .

سخنى با خواهرانم : سلام مرا به خواهران عزيزم برسانيد و بگوييد دست شما را مى فشارم و از شما مى خواهم مرا ببخشيد و از درگاه خداوند موفقيت شما را خواهانم عزيزانم شما پس از شهادت من كه انشاءالله مرگم شهادت در راه خدا باشد مسئوليت داريد راه امام را فراموش نكنيد رهنمودهاى ايشان را با دل و جان گوش دهيد و پس از من گريه نكنيد . و به شما توصيه مى كنم عزادارى نكنيد جشن بگيريد . منافقين و كفار كور دل را با خوشحالى خودتان ذليل كنيد و هميشه از خوف خدا گريه كنيد دعا كنيد قربانى شما مقبول در گاه احديت قرار گيرد انشاءالله .

مادر جان وقتى خبر شهادت پسرت را شنيدى خدا را شكر كن وگريه نكن كه دشمنان اسلام شاد شوند دعا كنيد خداوند امام را حفظ كنيد .

به اميد حاكميت اسلام بر جهان و پيروزى مستضعفين بر كفار و مستكبرين .

والسلام من التبع الهدى خدايا خدايا تا انقلا

بیوگرافی

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1361/02/24
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
عـملیـات :
بیت المقدس فرسیه
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
3
ردیـف :
7
شـماره :
10

تصویرمـزار

شهیدهاگلزار شهدای کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *