علي انجم شعاع

نــام :
علي
نـام خـانوادگـی :
انجم شعاع
نـام پـدر :
حسين
تـاریخ تـولـد :
1341
مـحل تـولـد :
کرمان
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

سم الله الرحمن الرحيم

الذين آمنوا و هاجرو و جاهدو فى سبيل الله باموالهم و انفسهم اعظم درجه عند الله و اولئك هم الفا ئزون . (توبه ايه 20) آنان كه ايمان اوردند و از وطن هجرت كردند و در راه خدا با مال و جانشان جهاد كردندآنها را در نزد خدا مقام بلندى است و آنان به خصوص رستگاران و سعادتمندان دو عالمند .
بنام الله پاسدار حرمت خون شهيدان ،با سلام و درود خدمت مولايمان آقا امام زمان (عج)و نايب بر حق ايشان امام امت خمينى روح خدا 7اميد مشتضعفان جهان و بنيانگذار جمهورى اسلامى ايران ،با سلام و درود به روان پاك شهيدان از صدر اسلام تا كربلا ى ايران و با سلام و درود خدمت خانواده هاى شهدا كه عزيزان خود را در راه خدا و قرآن ، اسلام تقديم انقلاب نمودند . من به عنوان بك فرد مسلمان كه خود را در برابر اسلام ،و قرآن مسئول دانسته و ظيفه شرعى خود را در اين ديده كه به جبهه هاى جنگ بياييم تا دست متجتين و غارتگران را از سرزمين مسلمين كوتاه كنيم . و خداوند را سپاس مى گوييم كه من را در اين برهه از زمان بدنيا اورد و به من قدرت و توانايى داد تادر صف جند الله قرار بگيرم . و درود بر خمينى رهبرم مى فرستم كه با راهنمايى ها و ارشاد هاى خود من را از منجلاب فساد نجات داد ؟؟؟؟ ؟؟؟ ؟؟؟ دوست دارم جشن رهبرى را و خداوند انشاالله خداوند سايه رهبر عزيزمان را از سر اين ملت كوتاه نكند . وصيتى كه به مردم مومن و شهيدپرور كرمان دادرم اين است كه نمازهاى يوميه را حتى الامكان به جماعت بخوانند و حتى در نماز جمعه و در دعاهاى توسل و كميل و ندبه شركت كرده و امام امت و رزمندگان اسلام را دعا كنيد و همانطور كه امام امت فرمودند و تاكيد كردندكه مسئله اصلى ما جنگ است خواهشمند هستم كه جنگ را فراموش نكنيد و كمك خود را به جبهه ها قطع نكنيد و به جبهه هاى جنگ بياييد. وصيتى كه به خانواده ام دارم اين است كه پدر و مادر عزيزم اگر من لياقت پيدا كردم و شهيد شدم هرگز گريه و زارى نكنيد كه شما با اين گريه و زارى خود منافقين و دشمنان انقلاب و اسلام را شاد مى كنيدو پدر ومادر عزيزم مگر من از على اكبر حسين (ع)عزيز تر هستم ونبز شما از زينب (س)؟؟؟ نيستيد و از دو برادر و خواهرانم مى خواهم كه راهم را ادامه دهند .
و چند كلمه اى بادوستان :
از دوستان عزيز مى خواهم كه اخلاق اسلامى را در همه جا رعايت كنيد و آن راسرمشق قرار دهيد هميشه به ياد خدا باشيد و توكل به خدا كنيد و هميشه با هم دوست و برادر باشيدو بر سر مسا ئل جزئى اختلاف پيدا نكنيد و وحدت را حفظ كنيد و دوستان عزيز من راهى را رفتم كه حسين (ع) رفت جان دادم تا جانان باقى بمانند و از شما مى خواهم كه اگر بعضى از شما توانايى داريد به جبهه هاى جنگ اين دانشگاههاى اسلاى بياييد و ساخته بشويد كسانى كه توانايى به جبهه آمدن را ندارند در شهر و در پشت جبهه پاسدارى و نگهدارى انقلاب اسلامى كه ثمره خون چندين هزار شهيدو معلول است باشيد و تابع فرمان و ؟؟؟ امام امت اين پير جماران و استوره ايمان باشيد و سرپيچى از فرمان امام و پشت كردن با اسلام و قرآن و خدا است در آخر از دوشتان مى خواهم كه مرا ببخشند و دعاكنند كه خداوند گنانان مرا ببخشد و راهم را ادامه دهيد .  و السلام خدايا خدايا تا انقلاب مهدى (عج)خمينى را نگه دار (الهى )

بیوگرافی

بيست و ششم اسفند1341 ، در شهرستان كرمان متولد شد. پدرش حسين، كشاورز بود و مادرش زينب نام داشت. تا سال چهارم متوسطه تحصيل كرد، به عنوان بسيجي در جبهه حضور يافت. هشتم مرداد 1362، در مهران بر اثر اصابت تركش به شهادت رسيد. پيكر وي مدت‌ها در منطقه بر جا ماند و پس از تفحص سال 1367، در گلزار شهداي زادگاهش به خاك سپرده شد.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1362/05/08
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
مهران
عـملیـات :
والفجر3
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
7
ردیـف :
3
شـماره :
5

تصویرمـزار

دانش آموزشهیدهاگلزار شهدای کرمانوالفجر3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *