علي سهراب زاده کرمانی

نــام :
علي
نـام خـانوادگـی :
سهراب زاده کرمانی
نـام پـدر :
نصرالله
تـاریخ تـولـد :
1343
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

به نام خدا
با سلام و درود فراوان به رهبر کبیر انقلاب بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و درود به ارواح پاک شهیدان از کربلای حسین تا کربلای خمینی و شفای هر چه بیشتر معلولین انقلاب و جنگ.
سپاس خدا را که بر ما منت گذاشت و چنین نعمت بزرگی را نصیب ما کرد و ما را از ظلمت به نور هدایت کرد تا بتوانیم چنین تحول عظیمی را نه تنها در کشور خود بلکه در جهان بوجود آوریم این بزرگترین افتخار برای ماست که فرماندهی لشکریانمان را حضرت مهدی(عج) بعهده دارد الحمدلله که توفیق الهی شامل حالم شد و در زمان ولایت و امامت نایب برحق امام زمان(عج) خمینی بت شکن در جنگ سپاه اسلام با سپاه کفر فرماندهی مولا امام زمان (عج) با آگاهی تمام راه حق و حقیقت را انتخاب و به این نهضت عظیم شهادت که سعادت دو جهان در این نهفته است رسیدم.
من از مردم کرمان می خواهم از امام امت خمینی کبیر تبعیت کنید و همیشه به یاد خدا باشید تا مفهوم ایه (الا بذکر الله تطمئن القلوب) شامل حال شما باشد. شما برادران من با اخلاص به جبهه ها بیایید تا امدادهای غیبی را لمس کنید سعادت و آخرت و زندگی جاوید را که وعده خدای قادر متعال است بر سعادت زودگذر  دنیای مادی نفروشید که به همان خدای قادر متعال ضرر کرده اید. والسلام. من الله توفیق.

بیوگرافی

سوم ‌دي 1343، در شهرستان كرمان متولد شد. پدرش نصرالله، شاغل سازمان آب بود و مادرش زهرا نام داشت. تا پايان مقطع راهنمايي درس خواند. مكانيك بود، به عنوان بسيجي در جبهه حضور يافت. بيست و دوم فروردين 1362، در فكه بر اثر اصابت تركش به شهادت رسيد. پيكر وي مدت‌ها در منطقه برجا ماند و پس از تفحص سال 1372، در زادگاهش به خاك سپرده شد.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1362/01/22
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
فکه
عـملیـات :
والفجر3
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

دانش آموزشهیدهاگلزار شهدای کرمانوالفجر3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *