علیرضا پرچمی

نــام :
علیرضا
نـام خـانوادگـی :
پرچمی
نـام پـدر :
احمد
تـاریخ تـولـد :
1342
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحیم
الَّذِينَ آمَنُوا يُقَاتِلُونَ فِي سَبِيلِ اللَّهِ وَالَّذِينَ كَفَرُوا يُقَاتِلُونَ فِي سَبِيلِ الطَّاغُوتِ فَقَاتِلُوا أَوْلِيَاءَ الشَّيْطَانِ إِنَّ كَيْدَ الشَّيْطَانِ كَانَ ضَعِيفًا آنها که ایمان دارند و در راه خدا پیکار می کنند و آنها که کافرند در راه طاغوت جنگ می نمایند پس شما با یاران شیطان پیکار کنید و از آنها نهراسید زیرا نقشه شیطان ضعیف است. بعد از حمد و سپاس خداوند تبارک و تعالی و سلام بر امام زمان(عج) نجات دهنده انسانها و با درود فراوان بر امام امت و امید مستضعفان جهان و با درود بر تمامی شهیدان انقلاب اسلامی ایران و با سلام بر پیکارگران حق علیه باطل
اینک که در جبهه قدم گذاشتم و پوتین و لباس مقدس بسیجی بر تن کردم نه بخاطر کینه و خصومت بلکه بخاطر دفاع از اسلام و حفظ ناموس مسلمین و برای رضای خدا و شاد کردن تمام مستضعفین جهان. عزیزانم همه ما می دانیم که مرگ موهبتی است الهی و بر همه مومنان و حال ممکن است برای بعضی دیرتر و برای بعضی زودتر باشد. از همه شما بعنوان یک شاهد می خواهم که پشت سر رهبر باشید و ایشان را تنها نگذارید و با چشمی باز به یاری الله بشتابید. سلام مرا به امام خمینی برسانید و بدرگاه خدا دعا کنید تا این هدیه ناقابل مورد قبول واقع شود. پدر و مادر عزیزم برادر و خواهران عزیزم شما را به صبر و تقوی توصیه می کنم که در مرگ من گریه نکنید زیرا که روح من آزرده خواهد شد شما باید افتخار کنید که پسرتان را در راه خدا داده اید و من امانتی بودم در دست شما که خداوند این امانت را پس گرفت. به شما ای پدر و مادر و برادر و خواهرانم وصیت می کنم که از اسلام عزیز و خط خونبار حزب الله جدا نشوید و سعی کنید اخلاق اسلامی را همیشه فرا گیرید و از پدر و مادرم می خواهم که در شب جمعه بر سر قبرم قرآن و سوره یاسین بخوانند و برای من از خداوند طلب آمرزش بکنند و در پایان از خداوند مهربان می خواهم که به پدر و مادرم صبر عطا فرماید و قلب امام زمان(عج) و نایب برحقش امام خمینی را از این شهید کوچک راضی گرداند . به امید هر چه زودتر پیروزی اسلام بر قوای کفر. خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار.

بیوگرافی

سوم فروردين 1342 ، در شهرستان بم چشم به جهان گشود. پدرش احمد، معلم بود و مادرش صديقه نام داشت. مشغول تحصيل در حوزه‌علميه بود، به‌عنوان ‌بسيجي در جبهه حضور يافت. بيست ‌وهشتم اسفند 1362، در شلمچه بر اثر اصابت تركش به‌ شهادت رسيد. مزار وي درگلزار شهداي زادگاهش واقع‌است.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1362/12/28
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
شلمچه
عـملیـات :
نامشخص
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

بمروحانیشهیدها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.