غلام عباس شمس الدینی

نــام :
غلام عباس
نـام خـانوادگـی :
شمس الدینی
نـام پـدر :
نورالدین
تـاریخ تـولـد :
1346
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْيَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ يُرْ‌زَقُونَ
از همه خویشان و اوابستگان و هر کسیکه به نحوی  از فوت اینجانب مطلع می شوند خواهشمند است در جهت تحکیم حکومت اسلامی خود را فراموش و اسلام را در نظر داشته باشند و امام امت را تنها نگذارید و از او حمایت نمائید.
الَّذِينَ آمَنُوا وَ هاجَرُوا وَ جاهَدُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ بِأَمْوالِهِمْ وَ أَنْفُسِهِمْ أَعْظَمُ دَرَجَةً عِنْدَ اللَّهِ وَ أُولئِكَ هُمُ الْفائِزُونَ . آنانکه ایمان آوردند و از وطن هجرت کردند و در راه خدابا مال و جانهاشان جهاد کردند آنها نزد خدا مقام بلندی است و آنان رستگاران و سعادتمندان دو عالمند.
من در این زمان حساس دیدم که دین و آبرو وطنم در خطر استبه ندای رهبر عالیقدر خود حضرت آیت الله خمینی لبیک گفتم و بفکر این افتادم که به جبهه های حق علیه باطل اعزام شوم تا بتوانم با جنگیدن سرزمین خود را از آنها رها ساخت و دین اسلام در تمام ممالک اسلامی صادر شود.
چنانچه در این زمان حساس شهادت نصیب من شد امیدوارم که من را عفو نمائید و همیشه اوقات دنباله رو اسلام باشید و خدای ناکرده شهادت من باعث لغزش و گمراهی شما نگردد و خدا را هیچ زمانی از یاد نبرید و دعایتان این باشد خدایا خدایا تو را به جان مهدی تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار.
ای لشکر اسلام هنگامیکه در مصاف با انبوه کافران می گردید و یا رو به روی ارتش کفر قرار می گیرید به آنها پشت نکرده و فرار نکنید آنکس چنین کند دچار خشم و غضب خدا گشته است و جایگاه او در دوزخ است و این منزلگاه بدی است و در ضمن اگر شهید شدم در قبرستان سیه بنوئیه پهلوی قبر فلکناز شمس الدینی مرا به خاک بسپارید.
والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته
غلامعباس شمس الدینی

بیوگرافی

يكم‌ خرداد 1346، در روستاي ‌سيه‌بنوئيه از توابع ‌شهرستان رابر زاده شد. پدرش نورالدين و مادرش شاه نساء نام داشت. خواندن‌ و نوشتن را مي‌دانست. متاهل و دامدار بود، به‌عنوان بسيجي در جبهه حضور يافت. دهم ‌فروردين 1361، در دشت‌عباس توسط نیروهای عراقی بر اثر اصابت تركش به صورت، شهيد شد. مزار وي در زادگاهش واقع است.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1361/01/10
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
دشت عباس
عـملیـات :
فتح المبین
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

بافتشهیدهاعملیات فتح المبین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *