غلامرضا شهیدی شریف آبادی

نــام :
غلامرضا
نـام خـانوادگـی :
شهیدی شریف آبادی
نـام پـدر :
محمد
تـاریخ تـولـد :
1347
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحیم

با درود بر مهدی موعود (عج) و درود بر نائب برحقش امام خمینی و سلام بر شهیدان و رزمندگان صدر اسلام سخنم را با پدر و مادر مشروع می کنم.

پدر و مادر اگرشهید شدم مرا ببخشید و حلالم کنید و هرگز برای من گریه نکنید، اگر می خواهید گریه کنید بر علی اکبر حسین (ع) گریه کنید، شما باید افتخار کنید که چنین فرزندی داشته اید که توانسته است در این راه برود و به سوی خدا هجرت کند، شما امانت خدا را خیلی خوب به دست او دادید و او هم شما را دوست دارد. پدر و ماردم خواهش می کنم که مقداری نماز برای من بخوانید و مقداری هم روزه برای من بگیرید و خواهش می کنم این پول ها را به صاحبانشان برگردانید اگر زیاد است، خدا می رساند.

مقدار 200 تومان پول به خانواده شهید حسین قدیری بدهید، مقدار 30 تومان به کتابفروشی سپاه بدهید، مقدار 150 تومان به بمانعلی ورا بدهید، مقدار 150 تومان به کتابفروشی مطهری بدهید که جمعاً 530 تومان می شود، حالا یادم نیست، اگر کسی دیگر آمد و پول از من خواست به او بدهید. برادر جان احمد، درس را فراموش نکن و حتما! درست را بخوان و برای من گریه نکن، خواهرانم تا می توانید باسواد شوید و بعد هم برای من گریه نکنید.

من در راه خدا حرکت کرده ام و از همه شما طلب بخشش دارم.دیگر عرضی ندارم.

تا خون در رگ ماست                خمینی رهبر ماست

غلامرضا شهیدی تاریخ 1362/11/27

بیوگرافی

زندگینامه شهید معظم:غلامرضا شهیدی

یکم تیر 1347 در روستای انار  از توابع شهرستان رفسنجان زاده شد .پدرش  محمد موتور چی  بود.مادرش  ربابه  نام داشت . تا پایان مقطع  راهنمائی درس خواند به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت . بیست و دوم اسفند 1362 در خاک عراق  بر اثر اصابت  ترکش به پا ها به شهادت رسید.مزار وی در گلزار شهدای زادگاهش  واقع است.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1362/12/22
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
عـملیـات :
خیبر
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

خیبررفسنجانشهیدها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.