محمدرضا(ناصر) علي بيگي

نــام :
محمدرضا(ناصر)
نـام خـانوادگـی :
علي بيگي
نـام پـدر :
منصور
تـاریخ تـولـد :
1343
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

(..و جاهدوا فی سبیل الله باموالهم و انفسهم..)(پس جهاد کنید در راه خدا با جان و مال خویش سوره توبه آیه 20)
بار پروردگارا!ایزدا! خداوندگارا!خالقا!جز این جان ناچیز دیگر چیزی ندارم تقدیمت کنم  ای کاش مرا جانها جان ناچیز دیگر چیزی ندارم تقدیمت کنم،ای کاش مرا جانها فراوان بود که در راه مکتب مقدست اهداء می نمودم و ای کاش مرا مالها فراوان بود تا در این مسیر برای استقرار خط و طریق الهیت خرج می نمودم و لکن ای خدایم از تو می خواهم این هدیه ناقابل مرا بپذیری.
سلام بر مادرم و رحمت بر شیرت باد مادری که مرا اینطور تحویل جامعه دادی و دورود بر تو که کاری زینبی کردی و از جوانی که هفده سال برایش زحمت کشیدی چشم پوشیدی و آنرا تقدیم خدا کردی مادر من از تو تشکر می کنم و خیلی ممنون تو هستم ای خالقا مادرم را از من راضی و خشنود بگردان بارالها بهترین جای را در بهشت برای او فراهم بفرما و خلاصه مادرم تا آخرین لحظه ای که جان می دهم چه با تنی تکه تکه چه غرق به خون نام خدا و امام و تو را فراموش نمی کنم.
اما تو ای پدرمن می دانم از کجا بگویم و از کجا تشکر کنم از آن همه نصیحت ها که به من کردی پدر کتابهایم را یه هر کس که خواستید ببخشید فقط چهار جلد اصول کافی را به زینبیه بدهید.
پدرم فقط مرا ببخش و حلالم کن و دلت را از من صاف کن.
خواهرم در مرگ من گریه مکن جون من زنده ام ولی الله وقتی بزرگ شد به او بگویید که برادرت در چه راهی شهید شد اما مجید و حمید اگر شما را اذیت کردم مرا ببخشید و تمام دوستان و آشنایان اگر خلافی از من دیده اند مرا ببخشند.
محل دفنم هر کجا که خودتان می دانید اگر هم خواستید در فردوسیه مرا دفن کنید تا در کنار دوستانم باشم و از شما ملت ایران می خواهم که راهتان راه امام باشد و ولایت فقیه را فراموش نکنید شعار مرگ بر آمریکا را از یاد نبرید همیشه حافظ روحانیت باشید و شعار خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار را از یاد نبرید.از دوستان صمیمی مثل همکلاسی هایم می خواهم لااقل ماهی یکبار سری به قبر من بزنند و یادی از دوست از جان گذشته شان بکنند.
والسلام علیکم و رحمة اللله و برکاته

بیوگرافی

زندگینامه شهید معظم: محمد رضا علی بیگی

ششم شهریور 1343در شهرستان رفسنجان زاده شد پدرش منصور کشاورز بود مادرش فاطمه نام داشت تا دوم متوسطه درس خواند به عنوان بیسجی در جبهه حضور یافت بیست ودوم فروردین 1362 در در شرهانی بر اثر اصابت ترکش و گلوله به شهادت رسید پیکر وی مدتها در منطقه بر جا ماند و پس از تفحص سال 1374 در گلزار شهدای زادگاهش به خاک سپرده شد.

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1362/01/22
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
شرهاني
عـملیـات :
والفجر1
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

رفسنجانسیریزشهیدهاوالفجر1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.