محمود محمدی زاده

نــام :
محمود
نـام خـانوادگـی :
محمدی زاده
نـام پـدر :
حسین
تـاریخ تـولـد :
مـحل تـولـد :
سـن :
سـال
دیـن و مـذهب :
شرح شهادت
وصیت نامه

ما شهادت را يك فوز عظيم مي دانيم. امام خميني

بسم الله الرحمن الرحيم

وصيت نامه : محمود محمدي اعزامي از سپاه رفسنجان – ساكن فردوسيه نوق

«فَلیُقاتِل فی سَبیل اللهِ الََّذین یَشرونَ الحَیوة الدُّنیا بِالاخِرَة وَ مَن یُقاتِل فی سَبیلِ اللهِ فَیُقتَل اَو یَغلَِب فَسَوفَ نُوتیِة اَجرا عَظیما»(نساء 73)

مؤمنان بايد در راه خدا با آنانكه حيات مادي دنيا را بر آخرت گزيدند جهاد كنند و هر كس در جهاد براه خدا كشته شد يا فاتح گرديد زود باشد كه او را (در بهشت ابدي) اجر عظيم دهيم.

«الَّذِينَ آمَنُواْ يُقَاتِلُونَ فِي سَبِيلِ اللّهِ وَالَّذِينَ كَفَرُواْ يُقَاتِلُونَ فِي سَبِيلِ الطَّاغُوتِ فَقَاتِلُواْ أَوْلِيَاء الشَّيْطَانِ إِنَّ كَيْدَ الشَّيْطَانِ كَانَ ضَعِيفًا» (نساء 78)

آنانكه ايمان آوردند كارزار مي كنند در راه خدا و آنان كه كافر شدند كارزار مي كنند در راه طاغوت. پس كارزار كنيد در راه خدا با دوستان ديو رجيم بدرستي كه فكر شيطان بسيار سست و ضعيف است.

با سلام و درود بر منجي عالم بشريت امام زمان (عج) و نايب برحقش خميني بت شكن و با سلام و درود بر خانواده هاي معظم  شهدا و با سلام بر تمامي شهداي تاريخ صدر اسلام كه فداكارانه جان خود را در راه اسلام اهدا نمودند و با سلام بر رزمندگان كه در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل چون شيراني روز و زاهداني شب با بعثيان كافر در ستيزند.

خدايا خالص نيستم اما مخلصانت را دوست مي دارم. بار الها عاشق نيستم اما به عاشقانت عشق مي ورزم. معبودا در راهت نسوخته ام اما سوختگان درگاهت را بسيار دوست مي دارم. خداوندا رهگذري بيش نيستم اما دست رهگذرانت را مي گيرم. خدايا آنچه ما را ازحركت باز نمي دارد عشق است ، پس عاشق باشم يا بسوزم و حركت كنيم چرا كه انسان در حال سكون و نيستي محض است . ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم. موجيم كه آسودگي ما عدم ماست. ما عاشق انقلاب اسلامي و عاشق امام هستيم تا اگر سوختيم دشمنان بدانند كه پروانگان گرد شمع معشوق خواهند سوخت و اين خط عرفان و عشق و خط انقلاب اسلامي جامعه ماست.

بارالها : دوست دارم كه مرگ سراغ من نيايد بلكه من به سراغ مرگ بروم و خداوندا مرگم را شهادت قرار ده (اللهم الرقني توفيق شهاده في سبيلك) چه مرگي بهتر از كشته شدن در راه خدا و شهادت مقطعي از حركت تكاملي است كه انسان بر وجود مطلق مي پيوندد هيچ اجباري در اين پيوند نيست. بلكه بايد انسان راه رشد را بيابد و از طغيان در آيد تا بتواند به ملاقات حق كه متضمن تلاش و كوشش است نائل گردد. شهادت يعني حضور در محضر الهي شهادت يعني كشته شدن در راه خدا، شهيد كسي است كه از تاريكي به نور رسيده و در راهي قدم گذارده كه خداوند دوست ميدارد و من اين لياقت را در خود نمي بينم چون قلب من چنين ظلماني تر از اينهاست. اميدوارم كه خداوند مرا ببخشد و لياقت شهادت را به من بدهد چون هر لحظه و هر آن سيماي جذاب شهيدانمان جعفري – عبدلي – كفيلي – كدخدايي و شيباني و شفيعي و نخعي در جلوي چشمانم ظاهر مي شود و مرا به ياد دوستان و خاطره هاي گذشته مي اندازد و از طرفي ياد كربلاي حسين (ع) و اما چند كلمه اي با شما امت حزب ا…

اي امت شهيد پرور و حزب الله: من چيزي بعنوان اينكه از خود بجا گذارم ندارم ولي اين را مي خواهم بگويم كه اسلام بمن و شما احتياج دارد نه اينكه بگويم همه تان به جبهه برويد بلكه مي گويم در هر جايي جلوي باطل را بگيريد و حق را بجا آوريد. خداوندا هدف من در اين كار جز اداي كلمه حق و انتقام از سمتگران و جهانخواران چيز ديگري نيست . اي امام عزيز فريادت را شنيدم كه گفتي رفتن به جبهه ها واجب كفايي است و جنگ فعلي جنگي است ميان حق و باطل چون بر حقيم پيروزيم يعني در صحنه حق وارد شديم در اين راه اول اميدم بخداست و بعد امام امت و امروز روزي است كه قيام پيغمبر اكرم (ص) و حسين (ع) توسط روح خدا خميني بت شكن رواج يافته . قيامي كه چهره تاريخ را عوض كرده و مي رود تا ظلم را در جهان از بيخ و بن بركند و ما وظيفه شرعي بگردن داريم كه نداي هل من ناصر ينصرني حسين و فرزندش امام را لبيك گوييم.گرچه كوچكتر از آنم كه بگويم كه بخدا همه پيروي از حسين (ع) كنيم تا راه حق را بپيماييم و رستگار شويم و ديگر اينكه در اين نمازهاي جمعه شركت نماييد و آنها را هر چه باشكوهتر بجا آوريد با هم وحدت و يكپارچگي داشته باشيد و تابع ولي امر و ولايت فقيه باشيد و از روحانيت مبارز و متعهد پشتيباني كنيد، نگذاريد اين منافقين اين از خدا بيخبران بر عليه روحانيت كج دهني كنند، با آنها با شدت رفتار نماييد.

پدر و مادر عزيزم: با تمام قواي خود مي جنگم و سختي هاي جنگ را تحمل  مي كنم و خود را فداي دين الهي مي كنم تا ثابت كنم كه من به قوانين الهي و معتقد به ولايت فقيه هستم و بفهمانم كه وعده الهي حق است كه چرا شما از شهادتم ناراحت باشي. بايد براي هميشه سربلند خواهيد شد واي بر ما كه اگر آنروزي كه نزد خدا با حالتي برويم كه سرافكنده از اعمال خويش باشيم، واي بر حال ما اگر از خوارج باشيم. خدايا ضعيف تر از آنم كه جوابگوي اعمالم باشم و من امانتي بودم از طرف خدا در دست شما و شما بايد امانت خود را پس بدهيد كه شما اين امانت را به بهترين وجهي تحويل خدا داديد كه اجرتان با خداي بزرگ مي باشد و اگر در اين مدت كوتاه شما را اذيت كردم طلب عفو و بخشش مي خواهم و من را حلال نماييد.
و هميشه در زندگي صبر وتقوا را پيشه سازيد.

برادرانم: شما هم تابع ولايت فقيه و پشتيبان روحانيت متعهد و مبارز بوده و همگام با ملت بيدار و هشيار همراه باش. خواهرانم: شما هم زينب گونه بوده و در شهادت من زياد گريه و زاري نكنيد.

بار الها دل دشمن را چنان آكنده از هراس كه آرامش از خانه قلبشان رخت بربندد. قدرت و توان و جانهايشان بگير تا هر چه بيشتر از مقابله با سپاه اسلام برساند(الهي آمين)

پروردگارا: هر رزمنده مسلماني را كه مي خواهد مكتب متعاليت را پاي جاي و حزب گروه تو را يعني حزب .. شريف رانيرومندتر گرداند . پس راه را بر او هموار سازد.(الهي آمين)

باميد پيروزي نهايي لشكريان اسلام بر لشكر كفر جهاني

در آخر دعا براي پيروزي رزمندگان – براي آزادي اسرا در عراق براي طول عمر امام عزيز براي شفاي معلولين.
خدايا خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار

محمود محمدي 62/11/26

اگر لياقت شهيد شدن را داشتم  ، مرا در فردوسيه و در كنار شهدا بخاك بسپاريد.

ما مثل حسين وارد جنگ شديم و مثل حسين بايد از جنگ خارج شويم. امام خميني

فان الجهاد باب من ابواب الجنه فتح ا… لخاصيه اوليائه: جهاد دري از درهاي بهشت كه خدا اين در را براي اوليا ويژه خودش باز كرده.

بیوگرافی

جـزئیات شـهادت

تـاریخ شـهادت :
1363/12/21
کـشور شـهادت :
مـحل شـهادت :
جزیره مجنون
عـملیـات :
بدر
نـحوه شـهادت :

اطـلاعات مـزار

مـحل مـزار :
وضـعیت پـیکر :
موقـعیت مـزار در گـلزار شـهدا
قـطعـه :
ردیـف :
شـماره :

تصویرمـزار

رفسنجانشهیدهاعملیات بدر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *